کد خبر: ۷۹۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
شهردار بجنورد خبر داد
شهردار بجنورد از احداث شهربازی در مرکز گردشگری تفریحی بابا امان بجنورد طی امضای قراردادی با شرکت تبریزی در سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روح‌الله براتیان در گفتگو با خبرنگاران در بجنورد اظهار داشت: طی قراردادی که بین شهرداری بجنورد و یکی از شرکت‌های تبریزی منعقدشده، بنا است شهربازی در سه فاز در پارک باباامان بجنورد احداث شود.

شهردار بجنورد با اشاره به جزئیات این قرارداد گفت: با توجه به تجربه‌ای که این شرکت دارد از زمان تحویل زمین در فاز نخست پروژه آغاز می‌شود و در مدت دو ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: فاز یک این پروژه شامل ۲۰ غرفه است و تعدادی لوازم بازی که اجرا این طرح در تبریز ۴۵ روز طول کشیده است اما در بجنورد به دلیل بعد مسافتی قطعاً زمان بیشتری خواهد برد اما طبق تعهد شرکت قرار است در دو ماه فاز یک انجام شود.

براتیان خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این طرح ۸ میلیارد تومان در قرارداد ذکرشده است اما قرارداد شرکت تبریزی با حامی مالی این طرح که شرکتی ایتالیایی است ۲.۵ میلیون دلار بوده اما با توجه به به نوع وسعت پروژه ممکن است تا ۱۵ میلیون دلار هم افزایش پیدا کند اما باید دید ظرفیت بجنورد برای اجرای این پروژه چقدر است.

شهردار بجنورد تصریح کرد: منابع مالی شرکت تبریزی طرف قرارداد با شهرداری بجنورد، از طریق یک شرکت المانی و تجهیزات آن به‌واسطه یک شرکت ایتالیایی تأمین می‌شود.

وی در پایان از امضا تفاهم‌نامه با شرکت ترکیه‌ای برای احداث مجموعه‌ای گردشگری و تفریحی در ضلع جنوب شرقی باباامان خبر داد که پس از گذراندن پروسه‌ای به شکل قرارداد امضا و قطعی خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.