کد خبر: ۷۹۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
شهردار بجنورد خبر داد
شهردار بجنورد از احداث شهربازی در مرکز گردشگری تفریحی بابا امان بجنورد طی امضای قراردادی با شرکت تبریزی در سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روح‌الله براتیان در گفتگو با خبرنگاران در بجنورد اظهار داشت: طی قراردادی که بین شهرداری بجنورد و یکی از شرکت‌های تبریزی منعقدشده، بنا است شهربازی در سه فاز در پارک باباامان بجنورد احداث شود.

شهردار بجنورد با اشاره به جزئیات این قرارداد گفت: با توجه به تجربه‌ای که این شرکت دارد از زمان تحویل زمین در فاز نخست پروژه آغاز می‌شود و در مدت دو ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: فاز یک این پروژه شامل ۲۰ غرفه است و تعدادی لوازم بازی که اجرا این طرح در تبریز ۴۵ روز طول کشیده است اما در بجنورد به دلیل بعد مسافتی قطعاً زمان بیشتری خواهد برد اما طبق تعهد شرکت قرار است در دو ماه فاز یک انجام شود.

براتیان خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این طرح ۸ میلیارد تومان در قرارداد ذکرشده است اما قرارداد شرکت تبریزی با حامی مالی این طرح که شرکتی ایتالیایی است ۲.۵ میلیون دلار بوده اما با توجه به به نوع وسعت پروژه ممکن است تا ۱۵ میلیون دلار هم افزایش پیدا کند اما باید دید ظرفیت بجنورد برای اجرای این پروژه چقدر است.

شهردار بجنورد تصریح کرد: منابع مالی شرکت تبریزی طرف قرارداد با شهرداری بجنورد، از طریق یک شرکت المانی و تجهیزات آن به‌واسطه یک شرکت ایتالیایی تأمین می‌شود.

وی در پایان از امضا تفاهم‌نامه با شرکت ترکیه‌ای برای احداث مجموعه‌ای گردشگری و تفریحی در ضلع جنوب شرقی باباامان خبر داد که پس از گذراندن پروسه‌ای به شکل قرارداد امضا و قطعی خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.