کد خبر: ۷۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج خبر داد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج از کمک ۲۲ میلیارد ریالی برای پرداخت معوقات کارگران فضای سبز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هیبت الله عبدی زاده افزود: به منظور کمک به پرداخت معوقات حقوق کارگران این سازمان با نظر شهردار و موافقت اعضای شورای شهر این مبلغ به حساب این سازمان واریز شد.

عبدی زاده تاکید کرد: در حال حاضر حقوق تمامی کارگران رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی شاغل در شهرداری یاسوج به روز شده است و هیچگونه معوقه ای وجود ندارد.

معاون شهردار یاسوج ادامه داد: در سازمان فضای سبز مشکلاتی وجود داشت که با پرداخت این مبلغ بخش زیادی از آن مرتفع خواهد شد.

وی همچنین افزود: در صورتی که پیمانکاران در خصوص پرداخت حق و حقوق کارگران و بیمه آنها کوتاهی کنند، بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.