کد خبر: ۷۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج خبر داد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج از کمک ۲۲ میلیارد ریالی برای پرداخت معوقات کارگران فضای سبز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هیبت الله عبدی زاده افزود: به منظور کمک به پرداخت معوقات حقوق کارگران این سازمان با نظر شهردار و موافقت اعضای شورای شهر این مبلغ به حساب این سازمان واریز شد.

عبدی زاده تاکید کرد: در حال حاضر حقوق تمامی کارگران رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی شاغل در شهرداری یاسوج به روز شده است و هیچگونه معوقه ای وجود ندارد.

معاون شهردار یاسوج ادامه داد: در سازمان فضای سبز مشکلاتی وجود داشت که با پرداخت این مبلغ بخش زیادی از آن مرتفع خواهد شد.

وی همچنین افزود: در صورتی که پیمانکاران در خصوص پرداخت حق و حقوق کارگران و بیمه آنها کوتاهی کنند، بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.