کد خبر: ۷۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج خبر داد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری یاسوج از کمک ۲۲ میلیارد ریالی برای پرداخت معوقات کارگران فضای سبز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هیبت الله عبدی زاده افزود: به منظور کمک به پرداخت معوقات حقوق کارگران این سازمان با نظر شهردار و موافقت اعضای شورای شهر این مبلغ به حساب این سازمان واریز شد.

عبدی زاده تاکید کرد: در حال حاضر حقوق تمامی کارگران رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی شاغل در شهرداری یاسوج به روز شده است و هیچگونه معوقه ای وجود ندارد.

معاون شهردار یاسوج ادامه داد: در سازمان فضای سبز مشکلاتی وجود داشت که با پرداخت این مبلغ بخش زیادی از آن مرتفع خواهد شد.

وی همچنین افزود: در صورتی که پیمانکاران در خصوص پرداخت حق و حقوق کارگران و بیمه آنها کوتاهی کنند، بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.