کد خبر: ۷۹۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت آلودگی آب در لوداب نفوذ آب رودخانه بالا دست به درون چشمه بود و مخزن آلودگی نداشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیض الله پاسره افزود: با اقدامات انجام شده، آب چشمه و رودخانه در حال حاضر هیچ ارتباطی با هم ندارند و آب شرب مردم کاملاً سالم و بهداشتی است.

وی با بیان اینکه آب منطقه لوداب در شهرستان بویراحمد از با کیفیت ترین و سالم ترین آبهای شرب در استان است، گفت: با وجود همه معارضات مسیر، به منطقه رفتیم و به صورت اورژانسی منشأ آلودگی را شناسایی و ارتباط چشمه و رودخانه را قطع کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه کم کاری در امر آبرسانی سالم پذیرفته نیست و با هر شخص کم کار در هر جایگاهی برخورد قاطع خواهد شد، گفت: اگرچه پراکندگی روستاهای استان در یکهزار و ۶۴۰ نقطه، کار خدمات رسانی را با سختیهایی همراه ساخته است اما این را دلیلی بر بی توجهی به خدمات رسانی نمی دانیم و با همین تعداد نیرو و امکانات در تلاش برای رساندن بهترین خدمات به روستائیان استان در سراسر استان هستیم.

پاسره یادآور شد: در منطقه لوداب یکی از بزرگترین مجتمعهای آبرسانی با اعتباری قریب به ۵۰ میلیارد ریال و پوشش هفت هزار و ۵۰۰ نفر در حال اجرا است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.