کد خبر: ۷۹۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت آلودگی آب در لوداب نفوذ آب رودخانه بالا دست به درون چشمه بود و مخزن آلودگی نداشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیض الله پاسره افزود: با اقدامات انجام شده، آب چشمه و رودخانه در حال حاضر هیچ ارتباطی با هم ندارند و آب شرب مردم کاملاً سالم و بهداشتی است.

وی با بیان اینکه آب منطقه لوداب در شهرستان بویراحمد از با کیفیت ترین و سالم ترین آبهای شرب در استان است، گفت: با وجود همه معارضات مسیر، به منطقه رفتیم و به صورت اورژانسی منشأ آلودگی را شناسایی و ارتباط چشمه و رودخانه را قطع کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه کم کاری در امر آبرسانی سالم پذیرفته نیست و با هر شخص کم کار در هر جایگاهی برخورد قاطع خواهد شد، گفت: اگرچه پراکندگی روستاهای استان در یکهزار و ۶۴۰ نقطه، کار خدمات رسانی را با سختیهایی همراه ساخته است اما این را دلیلی بر بی توجهی به خدمات رسانی نمی دانیم و با همین تعداد نیرو و امکانات در تلاش برای رساندن بهترین خدمات به روستائیان استان در سراسر استان هستیم.

پاسره یادآور شد: در منطقه لوداب یکی از بزرگترین مجتمعهای آبرسانی با اعتباری قریب به ۵۰ میلیارد ریال و پوشش هفت هزار و ۵۰۰ نفر در حال اجرا است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.