کد خبر: ۷۹۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت آلودگی آب در لوداب نفوذ آب رودخانه بالا دست به درون چشمه بود و مخزن آلودگی نداشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیض الله پاسره افزود: با اقدامات انجام شده، آب چشمه و رودخانه در حال حاضر هیچ ارتباطی با هم ندارند و آب شرب مردم کاملاً سالم و بهداشتی است.

وی با بیان اینکه آب منطقه لوداب در شهرستان بویراحمد از با کیفیت ترین و سالم ترین آبهای شرب در استان است، گفت: با وجود همه معارضات مسیر، به منطقه رفتیم و به صورت اورژانسی منشأ آلودگی را شناسایی و ارتباط چشمه و رودخانه را قطع کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه کم کاری در امر آبرسانی سالم پذیرفته نیست و با هر شخص کم کار در هر جایگاهی برخورد قاطع خواهد شد، گفت: اگرچه پراکندگی روستاهای استان در یکهزار و ۶۴۰ نقطه، کار خدمات رسانی را با سختیهایی همراه ساخته است اما این را دلیلی بر بی توجهی به خدمات رسانی نمی دانیم و با همین تعداد نیرو و امکانات در تلاش برای رساندن بهترین خدمات به روستائیان استان در سراسر استان هستیم.

پاسره یادآور شد: در منطقه لوداب یکی از بزرگترین مجتمعهای آبرسانی با اعتباری قریب به ۵۰ میلیارد ریال و پوشش هفت هزار و ۵۰۰ نفر در حال اجرا است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.