کد خبر: ۷۹۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت آلودگی آب در لوداب نفوذ آب رودخانه بالا دست به درون چشمه بود و مخزن آلودگی نداشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیض الله پاسره افزود: با اقدامات انجام شده، آب چشمه و رودخانه در حال حاضر هیچ ارتباطی با هم ندارند و آب شرب مردم کاملاً سالم و بهداشتی است.

وی با بیان اینکه آب منطقه لوداب در شهرستان بویراحمد از با کیفیت ترین و سالم ترین آبهای شرب در استان است، گفت: با وجود همه معارضات مسیر، به منطقه رفتیم و به صورت اورژانسی منشأ آلودگی را شناسایی و ارتباط چشمه و رودخانه را قطع کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه کم کاری در امر آبرسانی سالم پذیرفته نیست و با هر شخص کم کار در هر جایگاهی برخورد قاطع خواهد شد، گفت: اگرچه پراکندگی روستاهای استان در یکهزار و ۶۴۰ نقطه، کار خدمات رسانی را با سختیهایی همراه ساخته است اما این را دلیلی بر بی توجهی به خدمات رسانی نمی دانیم و با همین تعداد نیرو و امکانات در تلاش برای رساندن بهترین خدمات به روستائیان استان در سراسر استان هستیم.

پاسره یادآور شد: در منطقه لوداب یکی از بزرگترین مجتمعهای آبرسانی با اعتباری قریب به ۵۰ میلیارد ریال و پوشش هفت هزار و ۵۰۰ نفر در حال اجرا است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.