کد خبر: ۷۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰۸ مددجوی تحت حمایت در سه‌ماهه نخست سال جاری از دوره‌های آموزشی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا رحیمی نیا افزود: این دوره های آموزشی در زمنیه پایدارسازی توسعه طرح‌ها، آموزش کارآفرینی، حرفه‌آموزی دانش آموزان و مهارت‌آموزی برگزار شد.

وی بیان داشت: توانمندسازی مددجویان یکی از اولویت‌های کاری این نهاد است و این نهاد به‌منظور ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان برگزاری دوره‌های آموزشی اشتغال را در دستور کار خود قرار داده است.

رحیمی نیا با بیان اینکه در این زمینه ۳۰ میلیون تومان هزینه شده است، گفت: داشتن مهارت زمینه‌ساز اشتغال پایدار است و در این راستا در سال گذشته چهار هزار و ۹۱۱ مددجو از دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

وی افزود: در این خصوص ۸۱۰ میلیون تومان هزینه شد.

رحیمی نیا اظهار داشت: مددجویان با شرکت در دوره‌های آموزش اشتغال و کسب مهارت شغلی می‌توانند با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی برای خود شغل ایجاد کرده و در مسیر خودکفایی گام بردارند.

 
 

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.