کد خبر: ۷۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰۸ مددجوی تحت حمایت در سه‌ماهه نخست سال جاری از دوره‌های آموزشی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا رحیمی نیا افزود: این دوره های آموزشی در زمنیه پایدارسازی توسعه طرح‌ها، آموزش کارآفرینی، حرفه‌آموزی دانش آموزان و مهارت‌آموزی برگزار شد.

وی بیان داشت: توانمندسازی مددجویان یکی از اولویت‌های کاری این نهاد است و این نهاد به‌منظور ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان برگزاری دوره‌های آموزشی اشتغال را در دستور کار خود قرار داده است.

رحیمی نیا با بیان اینکه در این زمینه ۳۰ میلیون تومان هزینه شده است، گفت: داشتن مهارت زمینه‌ساز اشتغال پایدار است و در این راستا در سال گذشته چهار هزار و ۹۱۱ مددجو از دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

وی افزود: در این خصوص ۸۱۰ میلیون تومان هزینه شد.

رحیمی نیا اظهار داشت: مددجویان با شرکت در دوره‌های آموزش اشتغال و کسب مهارت شغلی می‌توانند با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی برای خود شغل ایجاد کرده و در مسیر خودکفایی گام بردارند.

 
 

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.