کد خبر: ۷۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰۸ مددجوی تحت حمایت در سه‌ماهه نخست سال جاری از دوره‌های آموزشی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا رحیمی نیا افزود: این دوره های آموزشی در زمنیه پایدارسازی توسعه طرح‌ها، آموزش کارآفرینی، حرفه‌آموزی دانش آموزان و مهارت‌آموزی برگزار شد.

وی بیان داشت: توانمندسازی مددجویان یکی از اولویت‌های کاری این نهاد است و این نهاد به‌منظور ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان برگزاری دوره‌های آموزشی اشتغال را در دستور کار خود قرار داده است.

رحیمی نیا با بیان اینکه در این زمینه ۳۰ میلیون تومان هزینه شده است، گفت: داشتن مهارت زمینه‌ساز اشتغال پایدار است و در این راستا در سال گذشته چهار هزار و ۹۱۱ مددجو از دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

وی افزود: در این خصوص ۸۱۰ میلیون تومان هزینه شد.

رحیمی نیا اظهار داشت: مددجویان با شرکت در دوره‌های آموزش اشتغال و کسب مهارت شغلی می‌توانند با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی برای خود شغل ایجاد کرده و در مسیر خودکفایی گام بردارند.

 
 

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.