کد خبر: ۷۹۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شمار ترددهای ورودی و خروجی به این استان در سه ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶.۲ افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت دو میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۴۶ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است.

بدیعی مقدم افزود: در این مدت دو میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۳۱ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده که این رقم در مقایسه با بهار سال گذشته ۱۸.۳ درصد افزایش داشته است.

 وی تصریح کرد: درحال حاضر ۴۵ دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان تردد جاده های استان را ثبت می کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: بهار سال گذشته یک میلیون و۹۰۹ هزار و ۳۸۸ هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده و در این مدت یک میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۵ دستگاه خودرو از استان خارج شده است.

بدیعی مقدم گفت: دراین مدت بیشترین ترددها به ترتیب در محورهای شیروان به بجنورد و بالعکس، بجنورد به اسفراین و بالعکس و قوچان به فاروج ثبت شده است.

وی بیان کرد: کم تردد ترین محورهای خراسان شمالی امیرآباد به جاجرم، جاجرم به سنخواست و جاجرم به امیرآباد بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.