کد خبر: ۷۹۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شمار ترددهای ورودی و خروجی به این استان در سه ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶.۲ افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت دو میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۴۶ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است.

بدیعی مقدم افزود: در این مدت دو میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۳۱ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده که این رقم در مقایسه با بهار سال گذشته ۱۸.۳ درصد افزایش داشته است.

 وی تصریح کرد: درحال حاضر ۴۵ دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان تردد جاده های استان را ثبت می کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: بهار سال گذشته یک میلیون و۹۰۹ هزار و ۳۸۸ هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده و در این مدت یک میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۵ دستگاه خودرو از استان خارج شده است.

بدیعی مقدم گفت: دراین مدت بیشترین ترددها به ترتیب در محورهای شیروان به بجنورد و بالعکس، بجنورد به اسفراین و بالعکس و قوچان به فاروج ثبت شده است.

وی بیان کرد: کم تردد ترین محورهای خراسان شمالی امیرآباد به جاجرم، جاجرم به سنخواست و جاجرم به امیرآباد بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.