کد خبر: ۷۹۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شمار ترددهای ورودی و خروجی به این استان در سه ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶.۲ افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت دو میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۴۶ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است.

بدیعی مقدم افزود: در این مدت دو میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۳۱ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده که این رقم در مقایسه با بهار سال گذشته ۱۸.۳ درصد افزایش داشته است.

 وی تصریح کرد: درحال حاضر ۴۵ دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان تردد جاده های استان را ثبت می کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: بهار سال گذشته یک میلیون و۹۰۹ هزار و ۳۸۸ هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده و در این مدت یک میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۵ دستگاه خودرو از استان خارج شده است.

بدیعی مقدم گفت: دراین مدت بیشترین ترددها به ترتیب در محورهای شیروان به بجنورد و بالعکس، بجنورد به اسفراین و بالعکس و قوچان به فاروج ثبت شده است.

وی بیان کرد: کم تردد ترین محورهای خراسان شمالی امیرآباد به جاجرم، جاجرم به سنخواست و جاجرم به امیرآباد بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.