کد خبر: ۷۹۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۷۵ نفر از مردم منطقه سیستان بر اثر طوفان و گرد و خاک روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا اربابی در گفت گو با خبرنگاران، اظهار داشت: ۷۵ نفر از مردم منطقه سیستان بر اثر طوفانی که در منطقه سیستان شروع شده است طی این مدت روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۳۳ نفر از افراد مراجعه کننده در بیمارستان بستری و ۴۲ نفر نیز به‌ صورت سرپایی درمان شدند، افزود : این افراد به دلیل بیمارهای تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک به بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های اورژانس در منطقه سیستان مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به خشک بودن تالاب هامون و در نتیجه بروز پدیده طوفان گرد و خاک همواره مردم منطقه به دلیل مشکلات مختلف که عمده ترین آنها بیماری های تنفسی و چشمی است به مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به این شرایط پایگاه های اورژانس در کنار مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها در منطقه سیستان آماده ارائه خدمات به بیماران هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.