کد خبر: ۷۹۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۷۵ نفر از مردم منطقه سیستان بر اثر طوفان و گرد و خاک روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا اربابی در گفت گو با خبرنگاران، اظهار داشت: ۷۵ نفر از مردم منطقه سیستان بر اثر طوفانی که در منطقه سیستان شروع شده است طی این مدت روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۳۳ نفر از افراد مراجعه کننده در بیمارستان بستری و ۴۲ نفر نیز به‌ صورت سرپایی درمان شدند، افزود : این افراد به دلیل بیمارهای تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک به بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های اورژانس در منطقه سیستان مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به خشک بودن تالاب هامون و در نتیجه بروز پدیده طوفان گرد و خاک همواره مردم منطقه به دلیل مشکلات مختلف که عمده ترین آنها بیماری های تنفسی و چشمی است به مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به این شرایط پایگاه های اورژانس در کنار مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها در منطقه سیستان آماده ارائه خدمات به بیماران هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.