کد خبر: ۷۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
رئیس جمعیت هلال احمر:
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به مشکلات عدیده مردم سیستان و بلوچستان ناشی از خشکسالی های پی در پی راه اندازی کمپین «نذر آب» با همکاری مردم ایران در اولویت این نهاد قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ‌اصغر پیوندی در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر کشور در کنار مردم بودن در تمام حوادث طبیعی و غیر طبیعی است.

وی افزود: با توجه به خشکسالی های ۲ دهه اخیر در سیستان و بلوچستان که معضلات بسیاری را برای مردم به همراه داشته است این نهاد وظیفه خود دانسته تا تمام توانش را برای کمک به مردم این منطقه بکار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: این نهاد در نظر دارد اقدامات مختلف نظیر راه اندازی کمپین «نذر آب» و توزیع سبدها و بسته های غذایی مورد نیاز مردم درگیر با خشکسالی را در دستور کار قرار دهد.

وی ادامه داد: ضروریست راهکارهای پیشگیری ثانویه برای کمتر شدن یا متوقف کردن خشکسالی در منطقه با همکاری سایر نهادها و دستگاه ها بعد از بررسی های کارشناسی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با وجود تلاش ها و اقدامات خوب در منطقه توسط مسئولان استانی برای کاهش مشکلات مردم، این سازمان نیز به عنوان یک نهاد عام المنفعه برخود وظیفه می داند از تمام توانش به منظور کاهش رنج و درد مردم استفاده کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.