کد خبر: ۷۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
رئیس جمعیت هلال احمر:
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به مشکلات عدیده مردم سیستان و بلوچستان ناشی از خشکسالی های پی در پی راه اندازی کمپین «نذر آب» با همکاری مردم ایران در اولویت این نهاد قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ‌اصغر پیوندی در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر کشور در کنار مردم بودن در تمام حوادث طبیعی و غیر طبیعی است.

وی افزود: با توجه به خشکسالی های ۲ دهه اخیر در سیستان و بلوچستان که معضلات بسیاری را برای مردم به همراه داشته است این نهاد وظیفه خود دانسته تا تمام توانش را برای کمک به مردم این منطقه بکار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: این نهاد در نظر دارد اقدامات مختلف نظیر راه اندازی کمپین «نذر آب» و توزیع سبدها و بسته های غذایی مورد نیاز مردم درگیر با خشکسالی را در دستور کار قرار دهد.

وی ادامه داد: ضروریست راهکارهای پیشگیری ثانویه برای کمتر شدن یا متوقف کردن خشکسالی در منطقه با همکاری سایر نهادها و دستگاه ها بعد از بررسی های کارشناسی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با وجود تلاش ها و اقدامات خوب در منطقه توسط مسئولان استانی برای کاهش مشکلات مردم، این سازمان نیز به عنوان یک نهاد عام المنفعه برخود وظیفه می داند از تمام توانش به منظور کاهش رنج و درد مردم استفاده کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.