کد خبر: ۷۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان :
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و با اینکه در استان معتاد متهاجر داریم ولی کارتن خواب نیستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگاران به شیوع مصرف مواد مخدر در استان زنجان اشاره کرد و گفت: استان زنجان در نرخ  شیوع مصرف مواد مخدر از سطح کشور رتبه پایین‌تری دارد و وضعیت استان خوب است.

وی اظهار کرد: متأسفانه سن اعتیاد در استان کاهش‌یافته است  و اعتیاد در بین دانش آموزان دو درصد و در بین دانشجویان بیش از ۲.۵ درصد است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت ۹۳ مرکز درمانی مواد مخدر در استان زنجان خبر داد و گفت: معتادین برای ترک اعتیاد متادون درمانی می‌شود و خدمات درمانی لازم ارائه می‌شود.

شهبازی تأکید کرد: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و بااینکه در استان معتاد متجاهر داریم ولی کارتن خواب و گور خواب نیستند.

وی بر امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه تأکید کرد و افزود: باید اقدامات فرهنگی و پیشگیری در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر ویژه دیده شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ابراز کرد: مبارزه با مواد مخدر اثرات مهمی در جامعه دارد و باید خانواده‌ها مواظب فرزندان خود باشند و همچنین جوانان آگاهی لازم را از مواد نیروزا و اعتیادآور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.