کد خبر: ۷۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان :
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و با اینکه در استان معتاد متهاجر داریم ولی کارتن خواب نیستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگاران به شیوع مصرف مواد مخدر در استان زنجان اشاره کرد و گفت: استان زنجان در نرخ  شیوع مصرف مواد مخدر از سطح کشور رتبه پایین‌تری دارد و وضعیت استان خوب است.

وی اظهار کرد: متأسفانه سن اعتیاد در استان کاهش‌یافته است  و اعتیاد در بین دانش آموزان دو درصد و در بین دانشجویان بیش از ۲.۵ درصد است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت ۹۳ مرکز درمانی مواد مخدر در استان زنجان خبر داد و گفت: معتادین برای ترک اعتیاد متادون درمانی می‌شود و خدمات درمانی لازم ارائه می‌شود.

شهبازی تأکید کرد: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و بااینکه در استان معتاد متجاهر داریم ولی کارتن خواب و گور خواب نیستند.

وی بر امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه تأکید کرد و افزود: باید اقدامات فرهنگی و پیشگیری در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر ویژه دیده شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ابراز کرد: مبارزه با مواد مخدر اثرات مهمی در جامعه دارد و باید خانواده‌ها مواظب فرزندان خود باشند و همچنین جوانان آگاهی لازم را از مواد نیروزا و اعتیادآور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.