کد خبر: ۷۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان :
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و با اینکه در استان معتاد متهاجر داریم ولی کارتن خواب نیستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگاران به شیوع مصرف مواد مخدر در استان زنجان اشاره کرد و گفت: استان زنجان در نرخ  شیوع مصرف مواد مخدر از سطح کشور رتبه پایین‌تری دارد و وضعیت استان خوب است.

وی اظهار کرد: متأسفانه سن اعتیاد در استان کاهش‌یافته است  و اعتیاد در بین دانش آموزان دو درصد و در بین دانشجویان بیش از ۲.۵ درصد است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت ۹۳ مرکز درمانی مواد مخدر در استان زنجان خبر داد و گفت: معتادین برای ترک اعتیاد متادون درمانی می‌شود و خدمات درمانی لازم ارائه می‌شود.

شهبازی تأکید کرد: خوشبختانه در استان زنجان معتاد کارتن‌خواب نداریم و بااینکه در استان معتاد متجاهر داریم ولی کارتن خواب و گور خواب نیستند.

وی بر امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه تأکید کرد و افزود: باید اقدامات فرهنگی و پیشگیری در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر ویژه دیده شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ابراز کرد: مبارزه با مواد مخدر اثرات مهمی در جامعه دارد و باید خانواده‌ها مواظب فرزندان خود باشند و همچنین جوانان آگاهی لازم را از مواد نیروزا و اعتیادآور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.