کد خبر: ۷۹۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان زنجان:
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: جیره‌بندی آب در زنجان نداریم و قطعی‌های آب به صورت مقطعی و موردی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با وجود اینکه طی روزهای گذشته از برخی نواحی و شهرک‌های زنجان با خبرنگاران تماس گرفته شده و شهروندان اعلام داشتند که شاهد قطعی آب در هفته اخیر بودند مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان؛ هر گونه جیره‌بندی آب را رد کرد.

امامی با اشاره به اینکه قطعی آب برای کاهش مصرف و در معنای دیگر جیره‌بندی در زنجان انجام نشده است؛ گفت: مشکلی در تامین آب شهروندان توسط شرکت آب و فاضلاب زنجان احساس نمی‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با اشاره به برخی قطعی‌های آب به صورت مقطعی عنوان کرد: این قطعی‌های آب می‌تواند به دلیل اصلاح شبکه از جمله رفع ترکیدگی و موارد مشابه باشد.

وی همچنین به مشکل تأمین آب برخی آپارتمان‌ها در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: این مشکل نیز مربوط به خود آپارتمان است، چرا که برخی از این آپارتمان‌ها آب خود را از طریق منبع تامین می‌کنند که گاهی این منبع‌ها دارای شکستگی بوده و یا آب آن به صورت مقطعی قطع می‌شود.

امامی با اشاره به آمادگی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان برای ارائه خدمات به همشهریان و هم استانی‌های زنجانی در روزهای گرم تابستان عنوان کرد: این آمادگی منوط به همکاری و همراهی شهروندان است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان افزود: از مردم درخواست می‌شود در روزهای گرم سال که شاهد افزایش مصرف آب در بین مردم هستیم از برخی مصارف غیرضروری خودداری کند تا شرکت آب و فاضلاب شهری نیز در تامین آب برای همه شهروندان با مشکل مواجه نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.