کد خبر: ۷۹۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان زنجان:
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: جیره‌بندی آب در زنجان نداریم و قطعی‌های آب به صورت مقطعی و موردی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با وجود اینکه طی روزهای گذشته از برخی نواحی و شهرک‌های زنجان با خبرنگاران تماس گرفته شده و شهروندان اعلام داشتند که شاهد قطعی آب در هفته اخیر بودند مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان؛ هر گونه جیره‌بندی آب را رد کرد.

امامی با اشاره به اینکه قطعی آب برای کاهش مصرف و در معنای دیگر جیره‌بندی در زنجان انجام نشده است؛ گفت: مشکلی در تامین آب شهروندان توسط شرکت آب و فاضلاب زنجان احساس نمی‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با اشاره به برخی قطعی‌های آب به صورت مقطعی عنوان کرد: این قطعی‌های آب می‌تواند به دلیل اصلاح شبکه از جمله رفع ترکیدگی و موارد مشابه باشد.

وی همچنین به مشکل تأمین آب برخی آپارتمان‌ها در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: این مشکل نیز مربوط به خود آپارتمان است، چرا که برخی از این آپارتمان‌ها آب خود را از طریق منبع تامین می‌کنند که گاهی این منبع‌ها دارای شکستگی بوده و یا آب آن به صورت مقطعی قطع می‌شود.

امامی با اشاره به آمادگی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان برای ارائه خدمات به همشهریان و هم استانی‌های زنجانی در روزهای گرم تابستان عنوان کرد: این آمادگی منوط به همکاری و همراهی شهروندان است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان افزود: از مردم درخواست می‌شود در روزهای گرم سال که شاهد افزایش مصرف آب در بین مردم هستیم از برخی مصارف غیرضروری خودداری کند تا شرکت آب و فاضلاب شهری نیز در تامین آب برای همه شهروندان با مشکل مواجه نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.