کد خبر: ۷۹۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه سازمان راهداری استان بر رعایت حقوق شهروندی تأکید جدی دارد، گفت: دراین راستا نظارت ناوگان حمل‌ونقل جاده ای تشدید می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج دست‌نشان در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه  سازمان راهداری استان بر رعایت حقوق شهروندی تأکید جدی دارد، گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم مسافران، سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۳ آماده دریافت هرگونه شکایات، انتقادات و پیشنهادات از نحوه ارائه خدمات بخش مسافری جاده‌ای است.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون ۹ هزار و ۷۸ راننده در ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای استان فعال هستند و فعالیت مجموعه حمل‌ونقل جاده‌ای استان برای بهبود کیفیت خدمات در بخش حمل‌ونقل عمومی است. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان  گفت: در راستای اجرای درست حقوق شهروندی باید تجهیزات ایمنی ناوگان بررسی شود تا امنیت جانی مسافران تقویت شود.

دست‌نشان ابراز کرد: هم‌اکنون ۳۷ شرکت حمل‌ونقل مسافربری در این استان فعال است و ۸۵۹ دستگاه انواع وسیله نقلیه عمومی برون‌شهری از قبیل ناوگان اتوبوسی ویژه، وی آی پی و ناوگان سواری کرایه و مینی‌بوسی در بخش حمل‌ونقل مسافر استان زنجان خدمات ارائه می‌دهند.

وی افزود: نظارت بر مراکز معاینه فنی ناوگان سنگین، ایمنی ناوگان، آموزش رانندگان و متصدیان شرکت‌های حمل و نقل برای کاهش تلفات جاده‌ای و تصادف‌ها در دستور کار این مجموعه است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان بر تشدید نظارت گشت‌های محسوس و نامحسوس ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری استان تأکید کرد و گفت: این نظارت باهدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی می باشد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.