کد خبر: ۷۹۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه سازمان راهداری استان بر رعایت حقوق شهروندی تأکید جدی دارد، گفت: دراین راستا نظارت ناوگان حمل‌ونقل جاده ای تشدید می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج دست‌نشان در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه  سازمان راهداری استان بر رعایت حقوق شهروندی تأکید جدی دارد، گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم مسافران، سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۳ آماده دریافت هرگونه شکایات، انتقادات و پیشنهادات از نحوه ارائه خدمات بخش مسافری جاده‌ای است.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون ۹ هزار و ۷۸ راننده در ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای استان فعال هستند و فعالیت مجموعه حمل‌ونقل جاده‌ای استان برای بهبود کیفیت خدمات در بخش حمل‌ونقل عمومی است. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان  گفت: در راستای اجرای درست حقوق شهروندی باید تجهیزات ایمنی ناوگان بررسی شود تا امنیت جانی مسافران تقویت شود.

دست‌نشان ابراز کرد: هم‌اکنون ۳۷ شرکت حمل‌ونقل مسافربری در این استان فعال است و ۸۵۹ دستگاه انواع وسیله نقلیه عمومی برون‌شهری از قبیل ناوگان اتوبوسی ویژه، وی آی پی و ناوگان سواری کرایه و مینی‌بوسی در بخش حمل‌ونقل مسافر استان زنجان خدمات ارائه می‌دهند.

وی افزود: نظارت بر مراکز معاینه فنی ناوگان سنگین، ایمنی ناوگان، آموزش رانندگان و متصدیان شرکت‌های حمل و نقل برای کاهش تلفات جاده‌ای و تصادف‌ها در دستور کار این مجموعه است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان بر تشدید نظارت گشت‌های محسوس و نامحسوس ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری استان تأکید کرد و گفت: این نظارت باهدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی می باشد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.