کد خبر: ۷۹۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۶۸ کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا جعفری اظهار داشت: یگان‌های عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان در شهرستان مهرستان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با انجام اقدام اطلاعاتی و ردزنی های گسترده به سرنخ هایی از حمل محموله سنگین موادمخدر توسط سوداگران مرگ در محور مهرستان- ایرانشهر دست پیدا کردند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات نامحسوس، یگان‌های عملیاتی پلیس با هماهنگی مقام قضائی به منطقه موردنظر اعزام و در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، ۳ سوداگر مرگ دستگیر و ۲ دستگاه خودرو حامل مواد افیونی را توقیف کردند.

جعفری ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف یک تن و ۱۶۸ کیلوگرم تریاک، ۲ قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات شدند.

معاون هماهنگ کننده سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب شهروندان با پلیس در دستگیری سوداگران مرگ و تاکید بر استمرار این همکاری، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰، اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.