کد خبر: ۷۹۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۶۸ کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا جعفری اظهار داشت: یگان‌های عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان در شهرستان مهرستان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با انجام اقدام اطلاعاتی و ردزنی های گسترده به سرنخ هایی از حمل محموله سنگین موادمخدر توسط سوداگران مرگ در محور مهرستان- ایرانشهر دست پیدا کردند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات نامحسوس، یگان‌های عملیاتی پلیس با هماهنگی مقام قضائی به منطقه موردنظر اعزام و در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، ۳ سوداگر مرگ دستگیر و ۲ دستگاه خودرو حامل مواد افیونی را توقیف کردند.

جعفری ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف یک تن و ۱۶۸ کیلوگرم تریاک، ۲ قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات شدند.

معاون هماهنگ کننده سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب شهروندان با پلیس در دستگیری سوداگران مرگ و تاکید بر استمرار این همکاری، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰، اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.