کد خبر: ۷۹۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
فرماندار کرمانشاه:
فرماندار کرمانشاه گفت: در حوزه شهری کمبود نیروی راهور داریم و در حال پیگیری این موضوع هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل‌الله رنجبر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت حادثه‌خیزی کمربندی‌های شرقی و غربی شهر کرمانشاه، اظهار داشت: در شورای ترافیک استان پیگیر استفاده از دوربین‌های سرعت‌گیر برای این بزرگراه‌ها هستیم.

وی با تصریح مشکل کمبود نیروی راهور در حوزه شهری افزود: برای رفع این مشکل مکاتباتی از سوی استاندار و معاون سیاسی و امنیتی وی صورت گرفته و فرمانده انتظامی استان هم پیگیر این موضوع است.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: باید بخش نیرویی راهور را تقویت کنیم تا حداقل از نظر فیزیکی و استقرار نیرو بتوانیم این مشکل را کنترل کنیم.

رنجبر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به فرهنگ رانندگی توسط رانندگان بیان داشت: باید فرهنگ صحیح رانندگی را ترویج دهیم و در همین راستا از ظرفیت آموزش و پرورش و رسانه‌ها می‌توان بیشترین بهره را برد.

وی سبقت نابه‌جا و سرعت زیاد را از مهمترین عوامل حادثه‌ساز در بزرگراه‌ها عنوان کرد و گفت: استفاده بیشتر از علائم راهنمایی و رانندگی نیز در دستور کار قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.