کد خبر: ۷۹۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
فرماندار کرمانشاه:
فرماندار کرمانشاه گفت: در حوزه شهری کمبود نیروی راهور داریم و در حال پیگیری این موضوع هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل‌الله رنجبر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت حادثه‌خیزی کمربندی‌های شرقی و غربی شهر کرمانشاه، اظهار داشت: در شورای ترافیک استان پیگیر استفاده از دوربین‌های سرعت‌گیر برای این بزرگراه‌ها هستیم.

وی با تصریح مشکل کمبود نیروی راهور در حوزه شهری افزود: برای رفع این مشکل مکاتباتی از سوی استاندار و معاون سیاسی و امنیتی وی صورت گرفته و فرمانده انتظامی استان هم پیگیر این موضوع است.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: باید بخش نیرویی راهور را تقویت کنیم تا حداقل از نظر فیزیکی و استقرار نیرو بتوانیم این مشکل را کنترل کنیم.

رنجبر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به فرهنگ رانندگی توسط رانندگان بیان داشت: باید فرهنگ صحیح رانندگی را ترویج دهیم و در همین راستا از ظرفیت آموزش و پرورش و رسانه‌ها می‌توان بیشترین بهره را برد.

وی سبقت نابه‌جا و سرعت زیاد را از مهمترین عوامل حادثه‌ساز در بزرگراه‌ها عنوان کرد و گفت: استفاده بیشتر از علائم راهنمایی و رانندگی نیز در دستور کار قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.