کد خبر: ۷۹۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
فرماندار کرمانشاه:
فرماندار کرمانشاه گفت: در حوزه شهری کمبود نیروی راهور داریم و در حال پیگیری این موضوع هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل‌الله رنجبر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت حادثه‌خیزی کمربندی‌های شرقی و غربی شهر کرمانشاه، اظهار داشت: در شورای ترافیک استان پیگیر استفاده از دوربین‌های سرعت‌گیر برای این بزرگراه‌ها هستیم.

وی با تصریح مشکل کمبود نیروی راهور در حوزه شهری افزود: برای رفع این مشکل مکاتباتی از سوی استاندار و معاون سیاسی و امنیتی وی صورت گرفته و فرمانده انتظامی استان هم پیگیر این موضوع است.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: باید بخش نیرویی راهور را تقویت کنیم تا حداقل از نظر فیزیکی و استقرار نیرو بتوانیم این مشکل را کنترل کنیم.

رنجبر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به فرهنگ رانندگی توسط رانندگان بیان داشت: باید فرهنگ صحیح رانندگی را ترویج دهیم و در همین راستا از ظرفیت آموزش و پرورش و رسانه‌ها می‌توان بیشترین بهره را برد.

وی سبقت نابه‌جا و سرعت زیاد را از مهمترین عوامل حادثه‌ساز در بزرگراه‌ها عنوان کرد و گفت: استفاده بیشتر از علائم راهنمایی و رانندگی نیز در دستور کار قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.