کد خبر: ۷۹۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
معاون ورزش و جوانان استان البرز:
معاون اداره ورزش و جوانان استان البرز گفت: همزمان با هفته جوان، اداره ورزش و جوانان به کمک بخش خصوصی موفق شد 15 جوان در رده سنی 18 تا 29 سال را از بند زندان آزاد کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزت‌الله شمیرانی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج، گفت: میزان فعالیت و اقدامات استان البرز در هفته جوان از میان 32 استان کشور برتر بوده است و در این حوزه موفق به کسب مقام نخست شده‌ایم.

وی بابیان اینکه در مرکز استان به‌صورت متمرکز 117 برنامه در هفته جوانان برگزارشده است، یادآور شد: یکی از این برنامه‌ها آزادی زندانیان جوان در رده سنی 18 تا 29 سال بود که با همکاری همه‌جانبه ادارات به‌ویژه فرمانداران انجام شد.

به گفته معاون اداره ورزش و جوانان استان البرز طی این اقدام پسندیده در استان موفق به آزاد شدن 15 نفر از افراد شدیم.

شمیرانی ادامه داد: سال‌های گذشته همکاری بین دستگاهی به این شکل نبود اما خوشبختانه در سال جاری شاهد هماهنگی و همکاری چشمگیری بوده‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از سایر اقدامات انجام‌شده در هفته جوانان اشاره کرد و افزود: اجرای برنامه‌های پاکداشت به‌صورت موردی در شهرستان‌ها برگزار شد.

معاون ورزش و جوانان استان البرز از حضور و همکاری 40 هزار نفر از جوانان البرزی خبر داد و گفت: 385 برنامه در سطح استان انجام شد که یکی از ویژه‌برنامه‌ها در قالب راه‌اندازی اتوبوس مشاوره بوده است.

شمیرانی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه مشکل و موضوع جوانان تنها به ورزش مربوط نمی‌شود، اضافه کرد: خواهشمندم هر دستگاهی وظیفه ذاتی خود را در حوزه جوانان انجام دهند; ایجاد شغل یکی از اقدامات مهم در راستای ارائه خدمات به جوانان است.

وی از ارائه تسهیلات با کارمزد چهار درصد در راستای ایجاد شغل جوانان خبر داد و اظهار کرد: هفت میلیارد به صندوق کارآفرینی استان البرز در راستای ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به جوانان تخصیص داده‌شده است.

 به گفته وی تاکنون 40 طرح انتخاب‌شده است که افراد به‌منظور دریافت تسهیلات به شعبه مذکور معرفی‌شده‌اند و هر یک از صاحبین طرح می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان وام برداشت کنند.

معاون اداره ورزش و جوانان استان البرز در ادامه سخنان خود به لزوم افزایش باشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: افزایش اعتبار برای ساخت باشگاه‌های تازه تأسیس از سوی دولت سه میلیارد تومان و از سوی صندوق امید کارآفرینان 6 میلیارد تومان تخصیص داده‌شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.