کد خبر: ۷۹۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
رئیس پلیس‌راه استان البرز خبر داد
رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: هم‌اکنون محور_کرج تهران با ترافیک نیمه سنگین و سنگین مواجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا معظمی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج، گفت: تا دقایقی پیش وضعیت اغلب راه‌های استان البرز روان و یا با ترافیک نیمه سنگین ارزیابی‌شده است.

وی بابیان اینکه مسیرهای کرج_قزوین از ترافیک نیمه سنگین برخوردار است، افزود: وضعیت مسیر اتوبان کرج به سمت بوئین‌زهرا نیز از مشکل خاصی برخوردار نیست و تردد به‌صورت عادی در جریان است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز یادآور شد: محور کرج_کندوان نیز از ترافیک روانی برخوردار است و انتظار می‌رود این روند تا ظهر امروز ادامه پیدا کند.

گودرزی در ادامه اظهار کرد: طبق بررسی اتاق کنترل محور کرج به سمت تهران در محدوده گلشهر تا پل فردیس هم‌اکنون با ترافیک نیمه سنگین و در برخی نقاط سنگین مواجه شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.