کد خبر: ۷۹۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
رئیس پلیس‌راه استان البرز خبر داد
رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: هم‌اکنون محور_کرج تهران با ترافیک نیمه سنگین و سنگین مواجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا معظمی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج، گفت: تا دقایقی پیش وضعیت اغلب راه‌های استان البرز روان و یا با ترافیک نیمه سنگین ارزیابی‌شده است.

وی بابیان اینکه مسیرهای کرج_قزوین از ترافیک نیمه سنگین برخوردار است، افزود: وضعیت مسیر اتوبان کرج به سمت بوئین‌زهرا نیز از مشکل خاصی برخوردار نیست و تردد به‌صورت عادی در جریان است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز یادآور شد: محور کرج_کندوان نیز از ترافیک روانی برخوردار است و انتظار می‌رود این روند تا ظهر امروز ادامه پیدا کند.

گودرزی در ادامه اظهار کرد: طبق بررسی اتاق کنترل محور کرج به سمت تهران در محدوده گلشهر تا پل فردیس هم‌اکنون با ترافیک نیمه سنگین و در برخی نقاط سنگین مواجه شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.