کد خبر: ۷۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی خرداد ماه سال جاری در تصادفات جاده های شهری و روستایی استان یکهزار و ۹۵ نفر مصدوم وشش نفر نیز کشته شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران افزود: این افراد در ۷۹۶ فقره تصادف مصدوم شده و یا جان باختند.

وی با بیان اینکه از یکهزار و ۹۵ مصدوم  ۱۲۹ نفر به صورت سرپایی درمان شدند، گفت: 960مصدوم نیز در این تصادفات برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان انتقال و بستری شدند.

پورانفرد اظهار داشت: در این مدت ۴۱۹ تصادف شهری و ۳۷۷ تصادف جاده ای در استان رخ داد.

وی افزود: تصادفات شهری ۵۴۸ مصدوم داشت که از این تعداد ۵۲۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و تصادفات جاده ای نیز ۵۴۷ مصدوم در پی داشت که از این تعداد ۴۳۴ مصدوم به بیمارستان انتقال یافتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بیان داشت: همچنین در خرداد ماه سال جاری دو احیای قلبی موفق در آمبولانسهای اورژانس استان انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.