کد خبر: ۷۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی خرداد ماه سال جاری در تصادفات جاده های شهری و روستایی استان یکهزار و ۹۵ نفر مصدوم وشش نفر نیز کشته شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران افزود: این افراد در ۷۹۶ فقره تصادف مصدوم شده و یا جان باختند.

وی با بیان اینکه از یکهزار و ۹۵ مصدوم  ۱۲۹ نفر به صورت سرپایی درمان شدند، گفت: 960مصدوم نیز در این تصادفات برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان انتقال و بستری شدند.

پورانفرد اظهار داشت: در این مدت ۴۱۹ تصادف شهری و ۳۷۷ تصادف جاده ای در استان رخ داد.

وی افزود: تصادفات شهری ۵۴۸ مصدوم داشت که از این تعداد ۵۲۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و تصادفات جاده ای نیز ۵۴۷ مصدوم در پی داشت که از این تعداد ۴۳۴ مصدوم به بیمارستان انتقال یافتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بیان داشت: همچنین در خرداد ماه سال جاری دو احیای قلبی موفق در آمبولانسهای اورژانس استان انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.