کد خبر: ۷۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی خرداد ماه سال جاری در تصادفات جاده های شهری و روستایی استان یکهزار و ۹۵ نفر مصدوم وشش نفر نیز کشته شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران افزود: این افراد در ۷۹۶ فقره تصادف مصدوم شده و یا جان باختند.

وی با بیان اینکه از یکهزار و ۹۵ مصدوم  ۱۲۹ نفر به صورت سرپایی درمان شدند، گفت: 960مصدوم نیز در این تصادفات برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان انتقال و بستری شدند.

پورانفرد اظهار داشت: در این مدت ۴۱۹ تصادف شهری و ۳۷۷ تصادف جاده ای در استان رخ داد.

وی افزود: تصادفات شهری ۵۴۸ مصدوم داشت که از این تعداد ۵۲۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و تصادفات جاده ای نیز ۵۴۷ مصدوم در پی داشت که از این تعداد ۴۳۴ مصدوم به بیمارستان انتقال یافتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بیان داشت: همچنین در خرداد ماه سال جاری دو احیای قلبی موفق در آمبولانسهای اورژانس استان انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.