کد خبر: ۷۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی خرداد ماه سال جاری در تصادفات جاده های شهری و روستایی استان یکهزار و ۹۵ نفر مصدوم وشش نفر نیز کشته شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران افزود: این افراد در ۷۹۶ فقره تصادف مصدوم شده و یا جان باختند.

وی با بیان اینکه از یکهزار و ۹۵ مصدوم  ۱۲۹ نفر به صورت سرپایی درمان شدند، گفت: 960مصدوم نیز در این تصادفات برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان انتقال و بستری شدند.

پورانفرد اظهار داشت: در این مدت ۴۱۹ تصادف شهری و ۳۷۷ تصادف جاده ای در استان رخ داد.

وی افزود: تصادفات شهری ۵۴۸ مصدوم داشت که از این تعداد ۵۲۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و تصادفات جاده ای نیز ۵۴۷ مصدوم در پی داشت که از این تعداد ۴۳۴ مصدوم به بیمارستان انتقال یافتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بیان داشت: همچنین در خرداد ماه سال جاری دو احیای قلبی موفق در آمبولانسهای اورژانس استان انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.