کد خبر: ۷۹۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
فرمانده انتظامی جاجرم:
فرمانده انتظامی جاجرم از کشته شدن یک نفر بر اثر برخورد دستگاه کشنده با سواری مزدا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ مهدی اسماعیلیان اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور سنخواست به اسفراین بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی سنخواست و پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

اسماعیلیان افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه کشنده و یک دستگاه وانت مزدا رخ داده که راننده کامیون به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان فوت شده است.

وی با اشاره به اینکه خودروی مزدا به علت نقص فنی دچار مشکل و در نهایت سبب وقوع این تصادف می شود، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را نقص و عیب مستمر خودرو مزدا اعلام کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.