کد خبر: ۷۹۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
فرمانده انتظامی جاجرم:
فرمانده انتظامی جاجرم از کشته شدن یک نفر بر اثر برخورد دستگاه کشنده با سواری مزدا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ مهدی اسماعیلیان اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور سنخواست به اسفراین بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی سنخواست و پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

اسماعیلیان افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه کشنده و یک دستگاه وانت مزدا رخ داده که راننده کامیون به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان فوت شده است.

وی با اشاره به اینکه خودروی مزدا به علت نقص فنی دچار مشکل و در نهایت سبب وقوع این تصادف می شود، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را نقص و عیب مستمر خودرو مزدا اعلام کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.