کد خبر: ۷۹۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
فرمانده انتظامی جاجرم:
فرمانده انتظامی جاجرم از کشته شدن یک نفر بر اثر برخورد دستگاه کشنده با سواری مزدا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ مهدی اسماعیلیان اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور سنخواست به اسفراین بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی سنخواست و پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

اسماعیلیان افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه کشنده و یک دستگاه وانت مزدا رخ داده که راننده کامیون به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان فوت شده است.

وی با اشاره به اینکه خودروی مزدا به علت نقص فنی دچار مشکل و در نهایت سبب وقوع این تصادف می شود، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را نقص و عیب مستمر خودرو مزدا اعلام کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.