کد خبر: ۷۹۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
قاسمی از برگزاری مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران در روز یکشنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،‌سید مهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: روز یکشنبه دهم تیرماه مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی با حضور مهندس افشانی شهردار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تهران و معاونین شهرداری تهران برگزار می شود. وی افزود: دراین مراسم ۶۰۰۰ هزار نفر از بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده های آنان حضور خواهند داشت.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان در این المپیاد ورزشی گفت: پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با حضور 1967 شرکت کننده در 4411نفر-رشته از 11 تا 22 تیرماه برگزار می شود.

در این المپیاد 1377 شرکت کننده مرد در 3094نفر-رشته و 590شرکت کننده زن در 1317 نفر-رشته حضور دارند.

قاسمی در پایان به رشته های مسابقات پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان اشاره کرد و افزود: بازنشستگان ورزشکار در 14 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شنا، دوچرخه سواری، قایقرانی، دومیدانی، تنیس روی میز، شطرنج، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی، بدمینتون، دارت، تیراندازی و تیروکمان به رقابت با یکدیگر می پردازند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.