کد خبر: ۷۹۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
قاسمی از برگزاری مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران در روز یکشنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،‌سید مهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: روز یکشنبه دهم تیرماه مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی با حضور مهندس افشانی شهردار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تهران و معاونین شهرداری تهران برگزار می شود. وی افزود: دراین مراسم ۶۰۰۰ هزار نفر از بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده های آنان حضور خواهند داشت.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان در این المپیاد ورزشی گفت: پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با حضور 1967 شرکت کننده در 4411نفر-رشته از 11 تا 22 تیرماه برگزار می شود.

در این المپیاد 1377 شرکت کننده مرد در 3094نفر-رشته و 590شرکت کننده زن در 1317 نفر-رشته حضور دارند.

قاسمی در پایان به رشته های مسابقات پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان اشاره کرد و افزود: بازنشستگان ورزشکار در 14 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شنا، دوچرخه سواری، قایقرانی، دومیدانی، تنیس روی میز، شطرنج، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی، بدمینتون، دارت، تیراندازی و تیروکمان به رقابت با یکدیگر می پردازند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.