کد خبر: ۷۸۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سامانه ۱۲۲ ‌آب و فاضلاب استان تا یکماه آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی لدنی نژاد در جمع خبرنگاران افزود: سامانه ۱۲۲ ‌استانی با متمرکز شدن در آبفای استان و پوشش ثبت، پیگیری و اطلاع رسانی هوشمند ظرف یکماه آینده فعال می شود.

لدنی نژاد با اشاره به اینکه درصد شکستگی در شبکه آب یاسوج نسبت به نرم کشوری بالاتر است، عنوان داشت: در حال حاضر ۱۰ اکیپ تعمیرات شامل ۸ تیم خصوصی و دو تیم اتفاقات برای پوشش شکستگی شبکه آب شهر یاسوج فعالیت دارند.

لدنی نژاد با بیان اینکه بازسازی بخشی از شبکه آب شهر یاسوج از جمله مصوبات سفر ریاست جمهوری است، اظهار داشت: ۵ میلیارد تومان برای این بخش در نظر گرفته شده است.

لدنی نژاد با اشاره به موضوع جیره بندی آب ابراز داشت: تلاش می کنیم که با فرهنگ سازی، تنظیم شبکه و تنظیم مخازن از جیره بندی آب در مرکز استان جلوگیری شود.

مدیرعامل آبفای استان نصب تانکر ذخیره آب در شهر یاسوج را الزامی دانست و بیان کرد: طبق قانون نصب تانکر ذخیره آب برای پوشش ۲۴ تا ۴۸ ساعتی قطعی های احتمالی لازم است.

وی افزود: در حوزه فرهنگ سازی این بخش نیز در زیر قبوض موارد آگاهی بخشی و اطلاع رسانی این مورد آمده است.

لدنی نژاد نقش فرهنگ سازی در کاهش مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آن در استان  را محسوس دانست و اظهار کرد: همچنین برخورد با تخلفات انشعابات غیر مجاز و اصلاح شبکه از جمله موارد عملیاتی شده برای کنترل و کاهش مصرف آب است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.