کد خبر: ۷۸۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سامانه ۱۲۲ ‌آب و فاضلاب استان تا یکماه آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی لدنی نژاد در جمع خبرنگاران افزود: سامانه ۱۲۲ ‌استانی با متمرکز شدن در آبفای استان و پوشش ثبت، پیگیری و اطلاع رسانی هوشمند ظرف یکماه آینده فعال می شود.

لدنی نژاد با اشاره به اینکه درصد شکستگی در شبکه آب یاسوج نسبت به نرم کشوری بالاتر است، عنوان داشت: در حال حاضر ۱۰ اکیپ تعمیرات شامل ۸ تیم خصوصی و دو تیم اتفاقات برای پوشش شکستگی شبکه آب شهر یاسوج فعالیت دارند.

لدنی نژاد با بیان اینکه بازسازی بخشی از شبکه آب شهر یاسوج از جمله مصوبات سفر ریاست جمهوری است، اظهار داشت: ۵ میلیارد تومان برای این بخش در نظر گرفته شده است.

لدنی نژاد با اشاره به موضوع جیره بندی آب ابراز داشت: تلاش می کنیم که با فرهنگ سازی، تنظیم شبکه و تنظیم مخازن از جیره بندی آب در مرکز استان جلوگیری شود.

مدیرعامل آبفای استان نصب تانکر ذخیره آب در شهر یاسوج را الزامی دانست و بیان کرد: طبق قانون نصب تانکر ذخیره آب برای پوشش ۲۴ تا ۴۸ ساعتی قطعی های احتمالی لازم است.

وی افزود: در حوزه فرهنگ سازی این بخش نیز در زیر قبوض موارد آگاهی بخشی و اطلاع رسانی این مورد آمده است.

لدنی نژاد نقش فرهنگ سازی در کاهش مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آن در استان  را محسوس دانست و اظهار کرد: همچنین برخورد با تخلفات انشعابات غیر مجاز و اصلاح شبکه از جمله موارد عملیاتی شده برای کنترل و کاهش مصرف آب است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.