کد خبر: ۷۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴
توسط شهرداری منطقه ۵ و با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار؛
شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز از کاشت درخت و درختچه با پایان یافتن عملیات عمرانی پارک نیاوران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تامین مکان‌هایی برای تفریح و گردش شهروندان در قالب احداث پارکهای محله ای جزو سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز است.

شهردار منطقه پنج با بیان این که طبق وعده‌ای که به شهروندان مرزداران و نیاوران داده بود یم، احداث پارک محله ای در این شهرک به پایان رسیده اظهار داشت: با بهره برداری از پارک ۲ هکتاری " نیاوران " تعداد پارکهای احداث شده در مرزداران به ۳ مورد رسیده است.

وی با اشاره به مشخصات این پارک اظهار داشت: علاوه برتامین فضای سبز در این پارک زمین فوتبال با چمن ورزشی و همچنین زمین بازی کودکان نیز احداث شده است.

هوشیار افزود: برای احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است. وی در پایان گفت: دو پروژه بزرگ ورزشی نیز جهت تامین شدن فضاهایی برای گذران اوقات فراغت شهروندان در این شهرک احداث شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.