کد خبر: ۷۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴
توسط شهرداری منطقه ۵ و با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار؛
شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز از کاشت درخت و درختچه با پایان یافتن عملیات عمرانی پارک نیاوران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تامین مکان‌هایی برای تفریح و گردش شهروندان در قالب احداث پارکهای محله ای جزو سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز است.

شهردار منطقه پنج با بیان این که طبق وعده‌ای که به شهروندان مرزداران و نیاوران داده بود یم، احداث پارک محله ای در این شهرک به پایان رسیده اظهار داشت: با بهره برداری از پارک ۲ هکتاری " نیاوران " تعداد پارکهای احداث شده در مرزداران به ۳ مورد رسیده است.

وی با اشاره به مشخصات این پارک اظهار داشت: علاوه برتامین فضای سبز در این پارک زمین فوتبال با چمن ورزشی و همچنین زمین بازی کودکان نیز احداث شده است.

هوشیار افزود: برای احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است. وی در پایان گفت: دو پروژه بزرگ ورزشی نیز جهت تامین شدن فضاهایی برای گذران اوقات فراغت شهروندان در این شهرک احداث شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.