کد خبر: ۷۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴
توسط شهرداری منطقه ۵ و با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار؛
شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز از کاشت درخت و درختچه با پایان یافتن عملیات عمرانی پارک نیاوران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تامین مکان‌هایی برای تفریح و گردش شهروندان در قالب احداث پارکهای محله ای جزو سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز است.

شهردار منطقه پنج با بیان این که طبق وعده‌ای که به شهروندان مرزداران و نیاوران داده بود یم، احداث پارک محله ای در این شهرک به پایان رسیده اظهار داشت: با بهره برداری از پارک ۲ هکتاری " نیاوران " تعداد پارکهای احداث شده در مرزداران به ۳ مورد رسیده است.

وی با اشاره به مشخصات این پارک اظهار داشت: علاوه برتامین فضای سبز در این پارک زمین فوتبال با چمن ورزشی و همچنین زمین بازی کودکان نیز احداث شده است.

هوشیار افزود: برای احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است. وی در پایان گفت: دو پروژه بزرگ ورزشی نیز جهت تامین شدن فضاهایی برای گذران اوقات فراغت شهروندان در این شهرک احداث شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.