کد خبر: ۷۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۵ از تشکیل کارگروه ویژه برای جلوگیری از عرضه و توزیع دام آلوده و کنترل سلامت طیور در این منطقه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از ایسنا علیرضا علی بخشی افزود: با توجه به این که شهروندان در پایان تیر ماه( عید سعید قربان ) اقدام به خرید دام می کنند، شهرداری منطقه ۵ با همکاری کارشناسان بهداشت کنترل سلامت دام، مراکز عرضه غیر مجاز را شناسایی و جمع آوری میکنند. به همین منظور نشستی با حضور نماینده سازمان دامپزشکی استان تهران، مرکز بهداشت شمال غرب ، شرکت ساماندهی و مشاغل شهر، نمایندگان کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و ۱۴۲ کن و شهرداران نواحی هفتگانه در این خصوص برگزار و تبادل نظر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ علی بخشی گفت: برای جلوگیری از مشکلات زیست‌محیطی و فروش مراکز غیر مجاز دام و طیور در سطح منطقه برنامه‌ریزی شد و کارگروه متشکل از کارشناسان اداره ساماندهی با همکاری عوامل مرکز بهداشت شمال غرب موظف شدند با احکام قضایی، دام آلوده را جمع‌آوری کنند.
برچسب ها: دام ، شهر فردا ، ساماندهی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.