کد خبر: ۷۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۵ از تشکیل کارگروه ویژه برای جلوگیری از عرضه و توزیع دام آلوده و کنترل سلامت طیور در این منطقه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از ایسنا علیرضا علی بخشی افزود: با توجه به این که شهروندان در پایان تیر ماه( عید سعید قربان ) اقدام به خرید دام می کنند، شهرداری منطقه ۵ با همکاری کارشناسان بهداشت کنترل سلامت دام، مراکز عرضه غیر مجاز را شناسایی و جمع آوری میکنند. به همین منظور نشستی با حضور نماینده سازمان دامپزشکی استان تهران، مرکز بهداشت شمال غرب ، شرکت ساماندهی و مشاغل شهر، نمایندگان کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و ۱۴۲ کن و شهرداران نواحی هفتگانه در این خصوص برگزار و تبادل نظر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ علی بخشی گفت: برای جلوگیری از مشکلات زیست‌محیطی و فروش مراکز غیر مجاز دام و طیور در سطح منطقه برنامه‌ریزی شد و کارگروه متشکل از کارشناسان اداره ساماندهی با همکاری عوامل مرکز بهداشت شمال غرب موظف شدند با احکام قضایی، دام آلوده را جمع‌آوری کنند.
برچسب ها: دام ، شهر فردا ، ساماندهی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.