کد خبر: ۷۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۵ از تشکیل کارگروه ویژه برای جلوگیری از عرضه و توزیع دام آلوده و کنترل سلامت طیور در این منطقه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از ایسنا علیرضا علی بخشی افزود: با توجه به این که شهروندان در پایان تیر ماه( عید سعید قربان ) اقدام به خرید دام می کنند، شهرداری منطقه ۵ با همکاری کارشناسان بهداشت کنترل سلامت دام، مراکز عرضه غیر مجاز را شناسایی و جمع آوری میکنند. به همین منظور نشستی با حضور نماینده سازمان دامپزشکی استان تهران، مرکز بهداشت شمال غرب ، شرکت ساماندهی و مشاغل شهر، نمایندگان کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و ۱۴۲ کن و شهرداران نواحی هفتگانه در این خصوص برگزار و تبادل نظر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ علی بخشی گفت: برای جلوگیری از مشکلات زیست‌محیطی و فروش مراکز غیر مجاز دام و طیور در سطح منطقه برنامه‌ریزی شد و کارگروه متشکل از کارشناسان اداره ساماندهی با همکاری عوامل مرکز بهداشت شمال غرب موظف شدند با احکام قضایی، دام آلوده را جمع‌آوری کنند.
برچسب ها: دام ، شهر فردا ، ساماندهی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.