کد خبر: ۷۸۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به تکمیل و اماده‌سازی تقاطع غیر هم‌سطح مؤمن آباد گفت: تقاطع غیر هم‌سطح مؤمن آباد با هزینه کرد ۱۴ میلیارد تومان تکمیل و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالمجید نژاد صفوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: این تقاطع با حضور مسئولان استانی، بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات متعدد و باوجود موانع به روی شهروندان گشوده می‌شود.

وی در بخش دیگر به پروژه‌های دهه فجر اشاره کرد و گفت: طبق قرارداد و تعهد اداره کل راه و ترابری استان سمنان ایجاد 11 کیلومتر باند دوم محورسمنان-فیرزوکوه به اتمام رسیده است.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به اینکه به انضمام اجرای باند دوم محور سمنان-فیرزکوه اصلاح بهسازی و رفع نواقص محور قدیمی سمنان- فیروزکوه به این اداره کل محول شد افزود: بهسازی و ایجاد محور دوم در هفته دولت با هزینه کرد 12 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

نژاد صفوی به آیین کلنگ زنی محور حرم تا حرم گرمسار-سمنان با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در ایام هفته دولت اشاره کرد و گفت: برای این آزادراه حدود 800 تا هزار میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است و باوجوداینکه به‌طور رسمی این پروژه آغاز به کارنکرده است اما با جدیت در حال اجرا است.

وی به اجراشدن باند دوم محور آزادشهر-شاهرود به طول 12 کیلومتر اشاره کرد و گفت: 6 کیلومتر دیگر از این محور تا پایان هفته دولت به اتمام و به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان به محور سمنان- روستای حسن‌آباد اشاره کرد و گفت: تعهد اداره کل راه و ترابری استان سمنان انجام زیرسازی و تأمین قیر بوده که اجرایی شده و اجرایی شدن آسفالت با تفاهم بین شهرداری و فرمانداری سمنان اجرا می‌شود.

نژاد صفوی با اشاره به برخی فرمایشات بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه هر خدمتی که به مردم می‌کنید به آنان بگویید افزود: دل سرد کردن مردم به‌ویژه دامن زدن به اخبار کذب در فضای مجازی منصفانه نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.