کد خبر: ۷۸۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به تکمیل و اماده‌سازی تقاطع غیر هم‌سطح مؤمن آباد گفت: تقاطع غیر هم‌سطح مؤمن آباد با هزینه کرد ۱۴ میلیارد تومان تکمیل و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالمجید نژاد صفوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: این تقاطع با حضور مسئولان استانی، بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات متعدد و باوجود موانع به روی شهروندان گشوده می‌شود.

وی در بخش دیگر به پروژه‌های دهه فجر اشاره کرد و گفت: طبق قرارداد و تعهد اداره کل راه و ترابری استان سمنان ایجاد 11 کیلومتر باند دوم محورسمنان-فیرزوکوه به اتمام رسیده است.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به اینکه به انضمام اجرای باند دوم محور سمنان-فیرزکوه اصلاح بهسازی و رفع نواقص محور قدیمی سمنان- فیروزکوه به این اداره کل محول شد افزود: بهسازی و ایجاد محور دوم در هفته دولت با هزینه کرد 12 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

نژاد صفوی به آیین کلنگ زنی محور حرم تا حرم گرمسار-سمنان با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در ایام هفته دولت اشاره کرد و گفت: برای این آزادراه حدود 800 تا هزار میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است و باوجوداینکه به‌طور رسمی این پروژه آغاز به کارنکرده است اما با جدیت در حال اجرا است.

وی به اجراشدن باند دوم محور آزادشهر-شاهرود به طول 12 کیلومتر اشاره کرد و گفت: 6 کیلومتر دیگر از این محور تا پایان هفته دولت به اتمام و به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان به محور سمنان- روستای حسن‌آباد اشاره کرد و گفت: تعهد اداره کل راه و ترابری استان سمنان انجام زیرسازی و تأمین قیر بوده که اجرایی شده و اجرایی شدن آسفالت با تفاهم بین شهرداری و فرمانداری سمنان اجرا می‌شود.

نژاد صفوی با اشاره به برخی فرمایشات بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه هر خدمتی که به مردم می‌کنید به آنان بگویید افزود: دل سرد کردن مردم به‌ویژه دامن زدن به اخبار کذب در فضای مجازی منصفانه نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.