کد خبر: ۷۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
در شب بازی ایران و پرتغال رخ داد
آتش‌سوزی وسیع در یکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سمنان، مأموران پنج ایستگاه آتش‌نشانی را در شب بازی ایران و پرتغال به میدان اطفای حریق کشاند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتش‌سوزی وسیعی در شرکت چوب تراش نقطه در شهرک صنعتی سمنان روی داد که آتش‌نشانان را در شب بازی ایران و پرتغال، همچنان در میدان عمل نگه داشته است.

پنج ایستگاه آتش‌نشانی برای مهار این آتش‌سوزی وسیع به محل اعزام شده‌اند.


مدیرعامل شرکت چوب تراش نقطه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انبار دپوی پوسته چوب مصرف‌شده در خط تولید این شرکت به علت گرمای محیط متأسفانه دچار حریق شده است.

مجتبی پورمند اضافه کرد: باد شدیدی که در شهرک صنعتی سمنان در حال وزیدن است، شدت آتش‌سوزی را زیاد کرده و امکان سرایت آتش به کارخانه‌های مجاور و قسمت‌های مختلف این شرکت وجود دارد.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته بارها برای تخلیه پوسته‌های چوب مصرف‌شده از مسؤولان تقاضای کمپرسی کردیم و حتی حاضر به پرداخت کرایه بار بیشتر از تعرفه معمول شدیم؛ اما متأسفانه خودرو در اختیار ما قرار نگرفت.

مدیرعامل شرکت چوب تراش نقطه گفت: دو روزی بود که با فراهم شدن وسیله نقلیه در حال تخلیه بودیم که متأسفانه بر اثر گرمای زیاد، آتش‌سوزی اتفاق افتاد.

پورمند اضافه کرد: تقاضای خرید یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی را برای کارخانه دادیم؛ اما متأسفانه این مهم نیز تا امروز برای ما فراهم نشده و عاجزانه تقاضا داریم تا برای رفع مشکلات کارخانه، مسؤولان شهرستان و استان به یاری مدیران شرکت بشتابند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، اتش سوزی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.