کد خبر: ۷۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
در شب بازی ایران و پرتغال رخ داد
آتش‌سوزی وسیع در یکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سمنان، مأموران پنج ایستگاه آتش‌نشانی را در شب بازی ایران و پرتغال به میدان اطفای حریق کشاند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتش‌سوزی وسیعی در شرکت چوب تراش نقطه در شهرک صنعتی سمنان روی داد که آتش‌نشانان را در شب بازی ایران و پرتغال، همچنان در میدان عمل نگه داشته است.

پنج ایستگاه آتش‌نشانی برای مهار این آتش‌سوزی وسیع به محل اعزام شده‌اند.


مدیرعامل شرکت چوب تراش نقطه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انبار دپوی پوسته چوب مصرف‌شده در خط تولید این شرکت به علت گرمای محیط متأسفانه دچار حریق شده است.

مجتبی پورمند اضافه کرد: باد شدیدی که در شهرک صنعتی سمنان در حال وزیدن است، شدت آتش‌سوزی را زیاد کرده و امکان سرایت آتش به کارخانه‌های مجاور و قسمت‌های مختلف این شرکت وجود دارد.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته بارها برای تخلیه پوسته‌های چوب مصرف‌شده از مسؤولان تقاضای کمپرسی کردیم و حتی حاضر به پرداخت کرایه بار بیشتر از تعرفه معمول شدیم؛ اما متأسفانه خودرو در اختیار ما قرار نگرفت.

مدیرعامل شرکت چوب تراش نقطه گفت: دو روزی بود که با فراهم شدن وسیله نقلیه در حال تخلیه بودیم که متأسفانه بر اثر گرمای زیاد، آتش‌سوزی اتفاق افتاد.

پورمند اضافه کرد: تقاضای خرید یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی را برای کارخانه دادیم؛ اما متأسفانه این مهم نیز تا امروز برای ما فراهم نشده و عاجزانه تقاضا داریم تا برای رفع مشکلات کارخانه، مسؤولان شهرستان و استان به یاری مدیران شرکت بشتابند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، اتش سوزی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.