کد خبر: ۷۸۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر از همکاری بانک‌های عامل در زمینه ارائه تسهیلات اشتغال به معرفی‌شدگان این نهاد، گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان است. 

  وی با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 265 میلیون تومان از محل بند ب تبصره 16 از سوی بانک صادرات به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: از محل پرداخت این تسهیلات 77 طرح اشتغال مددجویی اجراشده است و 60 پرونده دیگر با اعتبار یک میلیارد و 254 میلیون تومان پشت نوبت دریافت تسهیلات بانک است. 

محبی بابیان اینکه در خصوص روند پرداخت اقساط مددجویان مشکلی وجود ندارد خواهان همکاری بانک صادرات در خصوص پرونده‌های پشت نوبتی سال گذشته و جذب تسهیلات اشتغال سال جاری شد. 

وی به پایداری و موفقیت طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: طرح‌های ایجادشده مددجویان این نهاد  در استان از جایگاه خوبی برخوردارند که درنهایت منجر به استقلال و خودکفایی مددجویان و خروج آن‌ها از چرخه حمایتی خواهد شد. 

محبی تأکید کرد: امید است با همکاری بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به مددجویان کمیته امداد با سرعت بیشتری پیگیری شود. 

جلیل رهنما رئیس حوزه بویراحمد و دنا بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: با توجه به تغییرات اقتصادی کمک‌های کمیته امداد به‌تنهایی جوابگوی نیازمندان نیست و این امر همکاری بانک‌ها را در کنار خدمات کمیته امداد می‌طلبد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.