کد خبر: ۷۸۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر از همکاری بانک‌های عامل در زمینه ارائه تسهیلات اشتغال به معرفی‌شدگان این نهاد، گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان است. 

  وی با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 265 میلیون تومان از محل بند ب تبصره 16 از سوی بانک صادرات به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: از محل پرداخت این تسهیلات 77 طرح اشتغال مددجویی اجراشده است و 60 پرونده دیگر با اعتبار یک میلیارد و 254 میلیون تومان پشت نوبت دریافت تسهیلات بانک است. 

محبی بابیان اینکه در خصوص روند پرداخت اقساط مددجویان مشکلی وجود ندارد خواهان همکاری بانک صادرات در خصوص پرونده‌های پشت نوبتی سال گذشته و جذب تسهیلات اشتغال سال جاری شد. 

وی به پایداری و موفقیت طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: طرح‌های ایجادشده مددجویان این نهاد  در استان از جایگاه خوبی برخوردارند که درنهایت منجر به استقلال و خودکفایی مددجویان و خروج آن‌ها از چرخه حمایتی خواهد شد. 

محبی تأکید کرد: امید است با همکاری بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به مددجویان کمیته امداد با سرعت بیشتری پیگیری شود. 

جلیل رهنما رئیس حوزه بویراحمد و دنا بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: با توجه به تغییرات اقتصادی کمک‌های کمیته امداد به‌تنهایی جوابگوی نیازمندان نیست و این امر همکاری بانک‌ها را در کنار خدمات کمیته امداد می‌طلبد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.