کد خبر: ۷۸۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر از همکاری بانک‌های عامل در زمینه ارائه تسهیلات اشتغال به معرفی‌شدگان این نهاد، گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان است. 

  وی با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 265 میلیون تومان از محل بند ب تبصره 16 از سوی بانک صادرات به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: از محل پرداخت این تسهیلات 77 طرح اشتغال مددجویی اجراشده است و 60 پرونده دیگر با اعتبار یک میلیارد و 254 میلیون تومان پشت نوبت دریافت تسهیلات بانک است. 

محبی بابیان اینکه در خصوص روند پرداخت اقساط مددجویان مشکلی وجود ندارد خواهان همکاری بانک صادرات در خصوص پرونده‌های پشت نوبتی سال گذشته و جذب تسهیلات اشتغال سال جاری شد. 

وی به پایداری و موفقیت طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: طرح‌های ایجادشده مددجویان این نهاد  در استان از جایگاه خوبی برخوردارند که درنهایت منجر به استقلال و خودکفایی مددجویان و خروج آن‌ها از چرخه حمایتی خواهد شد. 

محبی تأکید کرد: امید است با همکاری بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به مددجویان کمیته امداد با سرعت بیشتری پیگیری شود. 

جلیل رهنما رئیس حوزه بویراحمد و دنا بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: با توجه به تغییرات اقتصادی کمک‌های کمیته امداد به‌تنهایی جوابگوی نیازمندان نیست و این امر همکاری بانک‌ها را در کنار خدمات کمیته امداد می‌طلبد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.