کد خبر: ۷۸۶۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده خبر داد
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده گفت: در راستای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی در بازرسی‌های اخیر 55 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط گردید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شمس الله قرائتی با اشاره به لزوم توجه به امنیت اجتماعی و تلاش همگانی برای حفظ و ارتقاء آن اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر و برخورد جدی با قاچاق مواد در سطح کشور به عنوان مهمترین عزم نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی بوده است.

وی افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مردم‌داری و حفظ امنیت در سطح شهرستان لنده به خوبی و با اقتدار نیروی انتظامی در حال اجرا بوده و در همین راستا کنترل خودروها و وسائط نقلیه نیز با جدیت انجام می‌شود.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: رروزهای اخیر با اجرای این طرح، 55 کیلو گرم مواد مخدر(تریاک) از یک خودرو سواری در مسیر لنده به شهرستان لیکک کشف و ضبط گردید.

سرهنگ قرائتی در ادامه یادآور شد:مواد به گونه ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده که پس از کشف به همراه فرد قاچاق کننده تحویل مراجع ذیصلاح گردید.

وی در ادامه به لزوم همکاری خانواده‌ها در راستای مقابله با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی اشاره و خاطر نشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاق مواد مخدر لحظه‌ای از دستورکار ما خارج نبوده و در این راه به صورت شبانه روزی حافظ امنیت عمومی خواهیم بود البته با همراهی و همکاری مردم خوب کشورمان در این راستا می‌توانیم موفقیت بیشتری کسب کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.