کد خبر: ۷۸۶۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده خبر داد
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده گفت: در راستای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی در بازرسی‌های اخیر 55 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط گردید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شمس الله قرائتی با اشاره به لزوم توجه به امنیت اجتماعی و تلاش همگانی برای حفظ و ارتقاء آن اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر و برخورد جدی با قاچاق مواد در سطح کشور به عنوان مهمترین عزم نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی بوده است.

وی افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مردم‌داری و حفظ امنیت در سطح شهرستان لنده به خوبی و با اقتدار نیروی انتظامی در حال اجرا بوده و در همین راستا کنترل خودروها و وسائط نقلیه نیز با جدیت انجام می‌شود.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: رروزهای اخیر با اجرای این طرح، 55 کیلو گرم مواد مخدر(تریاک) از یک خودرو سواری در مسیر لنده به شهرستان لیکک کشف و ضبط گردید.

سرهنگ قرائتی در ادامه یادآور شد:مواد به گونه ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده که پس از کشف به همراه فرد قاچاق کننده تحویل مراجع ذیصلاح گردید.

وی در ادامه به لزوم همکاری خانواده‌ها در راستای مقابله با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی اشاره و خاطر نشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاق مواد مخدر لحظه‌ای از دستورکار ما خارج نبوده و در این راه به صورت شبانه روزی حافظ امنیت عمومی خواهیم بود البته با همراهی و همکاری مردم خوب کشورمان در این راستا می‌توانیم موفقیت بیشتری کسب کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.