کد خبر: ۷۸۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
واژگونی خودروی پیکان وانت یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حبیب حسینی در مصاحبه با خبرنگاران در اسفراین اظهار کرد: واژگونی خودروی پیکان وانت یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

رئیس اداره حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان اسفراین گفت: واژگونی خودروی پیکان وانت در مسیر روستای چشمه خالدآباد و توی گزارش شد که ۲ آمبولانس از پایگاه‌های چهار برج و زرق آباد اعزام شد.

 حسینی بابیان اینکه اولین آمبولانس بعد از ۹ دقیقه به محل حادثه رسید افزود: یک آمبولانس هلال‌احمر نیز برای رهاسازی فرد فوتی این سانحه همراه با ست نجات  به محل حادثه اعزام شد.

وی گفت: مصدوم این حادثه نیز با علائم ضربه سر به بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین منتقل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.