کد خبر: ۷۸۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳
با حضور مسئولین؛
چهار پروژه عمران شهری در شهر یاسوج کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار یاسوج در آیین کلنگ زنی پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد با محوریت محله بختیاریها در جمع خبرنگاران افزود: این ۴ پروژه دارای ۹ میلیارد ریال اعتبار تامین شده بوده و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برآورد اولیه برای این پروژه های عمران شهری است.

مقدم به اجرای پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه در صورت نبود معارضات، با همکاری دستگاه های متولی ظرف سه ماه کاری به بهره برداری می رسد.

مقدم نقش مشارکت مردمی در تحقق پروژه ها را محسوس دانست و بیان کرد: امید است همکاری و تعامل مناسبی در حوزه اجرای پروژه ها داشته باشیم.

شهردار یاسوج گفت: پروژه های دفع آبهای سطحی شرف آباد، پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع)، پروژه بهسازی فرعی های ۴ و ۵ بنسنجان و پروژه احداث جاده دسترسی به ساختمان آموزش و پرورش در قالب پروژه های عمران شهری اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.