کد خبر: ۷۸۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳
با حضور مسئولین؛
چهار پروژه عمران شهری در شهر یاسوج کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار یاسوج در آیین کلنگ زنی پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد با محوریت محله بختیاریها در جمع خبرنگاران افزود: این ۴ پروژه دارای ۹ میلیارد ریال اعتبار تامین شده بوده و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برآورد اولیه برای این پروژه های عمران شهری است.

مقدم به اجرای پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه در صورت نبود معارضات، با همکاری دستگاه های متولی ظرف سه ماه کاری به بهره برداری می رسد.

مقدم نقش مشارکت مردمی در تحقق پروژه ها را محسوس دانست و بیان کرد: امید است همکاری و تعامل مناسبی در حوزه اجرای پروژه ها داشته باشیم.

شهردار یاسوج گفت: پروژه های دفع آبهای سطحی شرف آباد، پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع)، پروژه بهسازی فرعی های ۴ و ۵ بنسنجان و پروژه احداث جاده دسترسی به ساختمان آموزش و پرورش در قالب پروژه های عمران شهری اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.