کد خبر: ۷۸۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳
با حضور مسئولین؛
چهار پروژه عمران شهری در شهر یاسوج کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار یاسوج در آیین کلنگ زنی پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد با محوریت محله بختیاریها در جمع خبرنگاران افزود: این ۴ پروژه دارای ۹ میلیارد ریال اعتبار تامین شده بوده و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برآورد اولیه برای این پروژه های عمران شهری است.

مقدم به اجرای پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه در صورت نبود معارضات، با همکاری دستگاه های متولی ظرف سه ماه کاری به بهره برداری می رسد.

مقدم نقش مشارکت مردمی در تحقق پروژه ها را محسوس دانست و بیان کرد: امید است همکاری و تعامل مناسبی در حوزه اجرای پروژه ها داشته باشیم.

شهردار یاسوج گفت: پروژه های دفع آبهای سطحی شرف آباد، پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع)، پروژه بهسازی فرعی های ۴ و ۵ بنسنجان و پروژه احداث جاده دسترسی به ساختمان آموزش و پرورش در قالب پروژه های عمران شهری اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.