کد خبر: ۷۸۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳
با حضور مسئولین؛
چهار پروژه عمران شهری در شهر یاسوج کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار یاسوج در آیین کلنگ زنی پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد با محوریت محله بختیاریها در جمع خبرنگاران افزود: این ۴ پروژه دارای ۹ میلیارد ریال اعتبار تامین شده بوده و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برآورد اولیه برای این پروژه های عمران شهری است.

مقدم به اجرای پروژه دفع آبهای سطحی منطقه شرف آباد اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه در صورت نبود معارضات، با همکاری دستگاه های متولی ظرف سه ماه کاری به بهره برداری می رسد.

مقدم نقش مشارکت مردمی در تحقق پروژه ها را محسوس دانست و بیان کرد: امید است همکاری و تعامل مناسبی در حوزه اجرای پروژه ها داشته باشیم.

شهردار یاسوج گفت: پروژه های دفع آبهای سطحی شرف آباد، پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع)، پروژه بهسازی فرعی های ۴ و ۵ بنسنجان و پروژه احداث جاده دسترسی به ساختمان آموزش و پرورش در قالب پروژه های عمران شهری اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.