کد خبر: ۷۸۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
شهردار گیان:
شهردار گیان گفت: ۶۰ درصد وسعت شهر گیان بافت فرسوده و قدیمی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی جلالی در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان نهاوند گفت: ۸ دوربین پایش تصویری در شهر گیان نصب شده است.

وی بابیان اینکه طی ۶ ماه گذشته ۱۱ هزار و ۶۶۵ تن آسفالت در سطح خیابان ها و معابر گیان پخش شده است، گفت: دو برج نوری با کمک خیرین شهر گیان در پارک شهر و باغ بهشت گیان نصب شده است.

جلالی بااشاره به اینکه ۱۰۰ میلیون تومان برای زیبا سازی و تغییر مبلمان شهری گیان هزینه شده است، گفت: به منظور تسریع در انجام پروژه های عمرانی شهر گیان یک دستگاه لودر با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری گیان خریداری شده است.

وی همچنین با بیان اینکه در سالهای گذشته ۲۳ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن مهر تملک شد که پس از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی چندین سال است به حال خود رها شده، گفت: با پیگیری بعمل آمده مقرر شد پیمانکار این طرح خلع ید و پروژه به پیمانکار جدید واگذار شود.

شهردار گیان همچنین بابیان اینکه ۶۰ درصد شهر گیان به خصوص مناطق مرکزی این شهر در بافت فرسوده و قدیمی قرار دارد، گفت: طرح بازآفرینی شهری باید برای این شهر تعریف شود.

 علی جلالی همچنین بابیان اینکه سیستم روشنایی سراب گیان نهاوند به صورت کامل تامین شده است، گفت: سرویس های بهداشتی جدیدی در سراب گیان احداث خواهد شد.

وی بابیان اینکه ساماندهی سراب گیان برای ۱۰۰ نفر از اهالی شهر گیان اشتغالزایی به همراه داشته است، گفت: شهر بازی گیان تا ۱۵ روز آینده با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان افتتاح می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.