کد خبر: ۷۸۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مدیرعامل هلال‌احمر سمنان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از راه‌اندازی 30 پایگاه طرح امداد و نجات تابستانه در این استان برای خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن شکراللهی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان سمنان اظهار کرد: در طرح تابستانی، 30 پایگاه امداد و نجات در استان سمنان ازجمله 14 پایگاه ثابت، دو پایگاه کوهستانی و یک پایگاه هوایی در پایگاه‌ها و جاده‌ها مستقر و آماده خدمات‌رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین کشیک‌های 24 ساعته در این مدت به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: در جاده‌های استان سمنان، 85 نفرروز امدادگر و نیروی عملیاتی به همراه 12 ست نجات و 25 دستگاه آمبولانس در هر روز به مسافران خدمات می‌رسانند.

شکراللهی افزود: در اجرای طرح ملی امداد و نجات تابستانه، 14 ایستگاه ثابت به‌طور کامل تجهیز شده و آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

وی افزود: همچنین کشیک آماده مرکز اداری (EOC) با تجهیزات کامل آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: امیدواریم تا مسافران با رعایت اصول راهنمایی و رانندگی سفر بدون خطری را پشت سر بگذارند.

شکراللهی از هم‌وطنان و رانندگان خواست تا در طول سفر نسبت به رعایت نکات ایمنی اقدام و تجهیزات ضروری و موردنیاز سفر را به همراه داشته و با عوامل امدادی همکاری لازم را به عمل بیاورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.