کد خبر: ۷۸۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مدیرعامل هلال‌احمر سمنان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از راه‌اندازی 30 پایگاه طرح امداد و نجات تابستانه در این استان برای خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن شکراللهی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان سمنان اظهار کرد: در طرح تابستانی، 30 پایگاه امداد و نجات در استان سمنان ازجمله 14 پایگاه ثابت، دو پایگاه کوهستانی و یک پایگاه هوایی در پایگاه‌ها و جاده‌ها مستقر و آماده خدمات‌رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین کشیک‌های 24 ساعته در این مدت به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: در جاده‌های استان سمنان، 85 نفرروز امدادگر و نیروی عملیاتی به همراه 12 ست نجات و 25 دستگاه آمبولانس در هر روز به مسافران خدمات می‌رسانند.

شکراللهی افزود: در اجرای طرح ملی امداد و نجات تابستانه، 14 ایستگاه ثابت به‌طور کامل تجهیز شده و آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

وی افزود: همچنین کشیک آماده مرکز اداری (EOC) با تجهیزات کامل آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: امیدواریم تا مسافران با رعایت اصول راهنمایی و رانندگی سفر بدون خطری را پشت سر بگذارند.

شکراللهی از هم‌وطنان و رانندگان خواست تا در طول سفر نسبت به رعایت نکات ایمنی اقدام و تجهیزات ضروری و موردنیاز سفر را به همراه داشته و با عوامل امدادی همکاری لازم را به عمل بیاورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.