کد خبر: ۷۸۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مدیرعامل هلال‌احمر سمنان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از راه‌اندازی 30 پایگاه طرح امداد و نجات تابستانه در این استان برای خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن شکراللهی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان سمنان اظهار کرد: در طرح تابستانی، 30 پایگاه امداد و نجات در استان سمنان ازجمله 14 پایگاه ثابت، دو پایگاه کوهستانی و یک پایگاه هوایی در پایگاه‌ها و جاده‌ها مستقر و آماده خدمات‌رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین کشیک‌های 24 ساعته در این مدت به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: در جاده‌های استان سمنان، 85 نفرروز امدادگر و نیروی عملیاتی به همراه 12 ست نجات و 25 دستگاه آمبولانس در هر روز به مسافران خدمات می‌رسانند.

شکراللهی افزود: در اجرای طرح ملی امداد و نجات تابستانه، 14 ایستگاه ثابت به‌طور کامل تجهیز شده و آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

وی افزود: همچنین کشیک آماده مرکز اداری (EOC) با تجهیزات کامل آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: امیدواریم تا مسافران با رعایت اصول راهنمایی و رانندگی سفر بدون خطری را پشت سر بگذارند.

شکراللهی از هم‌وطنان و رانندگان خواست تا در طول سفر نسبت به رعایت نکات ایمنی اقدام و تجهیزات ضروری و موردنیاز سفر را به همراه داشته و با عوامل امدادی همکاری لازم را به عمل بیاورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.