کد خبر: ۷۸۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مدیرعامل هلال‌احمر سمنان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از راه‌اندازی 30 پایگاه طرح امداد و نجات تابستانه در این استان برای خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن شکراللهی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان سمنان اظهار کرد: در طرح تابستانی، 30 پایگاه امداد و نجات در استان سمنان ازجمله 14 پایگاه ثابت، دو پایگاه کوهستانی و یک پایگاه هوایی در پایگاه‌ها و جاده‌ها مستقر و آماده خدمات‌رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین کشیک‌های 24 ساعته در این مدت به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: در جاده‌های استان سمنان، 85 نفرروز امدادگر و نیروی عملیاتی به همراه 12 ست نجات و 25 دستگاه آمبولانس در هر روز به مسافران خدمات می‌رسانند.

شکراللهی افزود: در اجرای طرح ملی امداد و نجات تابستانه، 14 ایستگاه ثابت به‌طور کامل تجهیز شده و آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

وی افزود: همچنین کشیک آماده مرکز اداری (EOC) با تجهیزات کامل آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: امیدواریم تا مسافران با رعایت اصول راهنمایی و رانندگی سفر بدون خطری را پشت سر بگذارند.

شکراللهی از هم‌وطنان و رانندگان خواست تا در طول سفر نسبت به رعایت نکات ایمنی اقدام و تجهیزات ضروری و موردنیاز سفر را به همراه داشته و با عوامل امدادی همکاری لازم را به عمل بیاورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.