کد خبر: ۷۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
پدراملاک ایران در گفتگو با شهرفردا
مدیرعامل اتحادیه املاک گفت: شیب قیمت مسکن که در اردیبهشت ماه افزایش یافت تا حدودی در خردادماه متعادل شد؛اما روند اجاره بها با شروع فصل جابه جایی روند صعودی داشته است.
مصطفی قلی خسروی ،مدیرعامل اتحادیه مشاوران املاک در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» با اشاره به روند قیمت مسکن گفت : هرچند در اردیبهشت ماه قیمت مسکن با شیب تندی همراه شد که علت آن را باید سکون فروردین ماه دانست ،اما شیب قیمت در خردادماه کمتر بوده و می توان گفت متوقف شده است.

وی افزود: افزایش قیمت مسکن خارج از توان خریداران در شرایط رکود تنها می تواند بازار مسکن از رونق خارج کرده و خریداران را برای مدت نامعلوم از خرید ملک منصرف کند.


پدر املاک ایران ادامه داد: رونق مسکن پس از سالها رکود با بسته های حمایتی دولت شروع شد و با کاهش سود بانکی ، افزایش قیمت دلار و هیجانات بازار مالی شدت گرفت .


وی خاطر نشان کرد : تلاش مردم برای جلوگیری از افت سرمایه و ارزش پول ملی با هجوم به بازار طلا ،دلار و مسکن تجلی می یابد و اجتناب ناپذیراست.


خسروی تصریح کرد :به نظر می رسد شیب گرانی در خردادماه مهار شده ؛اما صعود اجاره با شروع فصل جابه جایی روند پرشتابی به خود گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد

۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد

علی اعطا در میانه نخستین جلسه فرایند کار شهردار تهران با حضور در جمع خبرنگاران اسامی ۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد.
برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم/افشانی تا 24 آبان شهردار تهران می ماند

برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم/افشانی تا 24 آبان شهردار تهران می ماند

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم و تا 24 آبان محمدعلی افشانی شهردار تهران است.