کد خبر: ۷۸۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف بیش از ۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا مظاهری اظهار کرد: مأموران انتظامی و مرزبانی برابر یکسری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی متوجه انتقال مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر صنعتی به شهر بجنورد شدند.

وی افزود: مأموران با شناسایی خودروی فوق در ورودی شهر حوالی پارک بش قارداش اقدام به متوقف کردن آن کردند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: متهمان با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که با تیراندازی مأموران زمین‌گیر و سپس اقدام به آتش زدن خود کردند که مأموران با استفاده از کپسول آتش‌نشانی متهمان را نجات دادند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی فوق مقدار ۵ کیلو ۴۷۰ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین کشف و دو نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ، گفت: از تمامی شهروندان عزیز درخواست می‌گردد در صورت مشاهده چنین مواردی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد مراتب را سریعاً از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.