کد خبر: ۷۸۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف بیش از ۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا مظاهری اظهار کرد: مأموران انتظامی و مرزبانی برابر یکسری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی متوجه انتقال مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر صنعتی به شهر بجنورد شدند.

وی افزود: مأموران با شناسایی خودروی فوق در ورودی شهر حوالی پارک بش قارداش اقدام به متوقف کردن آن کردند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: متهمان با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که با تیراندازی مأموران زمین‌گیر و سپس اقدام به آتش زدن خود کردند که مأموران با استفاده از کپسول آتش‌نشانی متهمان را نجات دادند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی فوق مقدار ۵ کیلو ۴۷۰ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین کشف و دو نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ، گفت: از تمامی شهروندان عزیز درخواست می‌گردد در صورت مشاهده چنین مواردی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد مراتب را سریعاً از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.