کد خبر: ۷۸۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
در گفت‌وگو با شهرفردا مطرح شد؛
سازنده فاز 5 پردیس گفت: 1700 واحد از واحدهای فاز 5 آماده تحویل است اما برخلاف لوله‌گذاری هنوز تاسیات زیربنایی نظیر آب ،برق و گاز به واحدها نرسیده و 5 سال است انبوه سازان در تله تزریق قطره چکانی منابع در پردیس زمین گیر شده اند.
ایرج رهبر، سازنده فاز 5 پردیس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با اشاره به تجمع اعتراضی مالکان فاز 5 از روز گذشته در پردیس گفت: 6 هزار واحد در فاز 5 پردیس و 4 هزار واحد در فاز 9 این شهر باید تحویل متقاضیان شود که از 6 هزار واحد 1700 واحد آماده تحویل قرار دارد.

وی افزود: دو مشکل برای عدم تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس در فازهای یاددشده وجود دارد. نخست ایرادی که بانکها به سند رهنی متقاضیان گرفتند و دیگر نبود تاسیسات زیربنایی نظیر آب ،برق و گاز است. انبوه سازان کار لوله گذاری شبکه ای آب را انجام داده اند اما کماکان آبی در این لوله ها جاری نشده و آب آن بخش از بلوکهای تحویل داده شده نیز با تانکر تامین می شود.

این سازنده تاکید کرد: وزارت نیرو باید برای تامین برق این واحدها ترانس های لازم و بست های ویژه را کارگذارد تا واحدها آماده تحویل شوند. اگرنه تحویل ساختمان بدون آب ،برق و گاز چه نفعی می تواند برای مالکان داشته باشد؟

اگرتاسیسات زیربنایی برسند 1700 واحد فاز 5 پردیس را تحویل می دهیم

وی ادامه داد: ساخت مسکن مهر در پردیس حدود 5 سال است در تله تزریق قطره چکانی منابع گیرکرده است و انبوه سازان به علت عدم پرداخت منابع از سوی شرکت عمران پردیس عملا در این پروژه زمین گیر شده اند.

رهبرگفت: میلیاردها تومان اعتبار و سرمایه انبوه سازان در مسکن مهر پردیس قرار دارد که برای ساخت آن سفارش ساخت انواع ماشین آلات داده اند با این وجود در صورتیکه شرکت عمران هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آن اقدام کند و تاسیسات زیربنایی آماده شوند ساخت واحدهای فاز 5 نهایتا تا پایان سال نهایی و آماده تحویل خواهد بود.

وی تاکید کرد: تحویل واحدها منوط تزریق منظم منابع مالی است و با پرداخت قطره چکانی سازندگان نمی توانند واحدها در تاریخ اعلام شده تحویل متقاضیان دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.