کد خبر: ۷۸۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
در گفت‌وگو با شهرفردا مطرح شد؛
سازنده فاز 5 پردیس گفت: 1700 واحد از واحدهای فاز 5 آماده تحویل است اما برخلاف لوله‌گذاری هنوز تاسیات زیربنایی نظیر آب ،برق و گاز به واحدها نرسیده و 5 سال است انبوه سازان در تله تزریق قطره چکانی منابع در پردیس زمین گیر شده اند.
ایرج رهبر، سازنده فاز 5 پردیس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با اشاره به تجمع اعتراضی مالکان فاز 5 از روز گذشته در پردیس گفت: 6 هزار واحد در فاز 5 پردیس و 4 هزار واحد در فاز 9 این شهر باید تحویل متقاضیان شود که از 6 هزار واحد 1700 واحد آماده تحویل قرار دارد.

وی افزود: دو مشکل برای عدم تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس در فازهای یاددشده وجود دارد. نخست ایرادی که بانکها به سند رهنی متقاضیان گرفتند و دیگر نبود تاسیسات زیربنایی نظیر آب ،برق و گاز است. انبوه سازان کار لوله گذاری شبکه ای آب را انجام داده اند اما کماکان آبی در این لوله ها جاری نشده و آب آن بخش از بلوکهای تحویل داده شده نیز با تانکر تامین می شود.

این سازنده تاکید کرد: وزارت نیرو باید برای تامین برق این واحدها ترانس های لازم و بست های ویژه را کارگذارد تا واحدها آماده تحویل شوند. اگرنه تحویل ساختمان بدون آب ،برق و گاز چه نفعی می تواند برای مالکان داشته باشد؟

اگرتاسیسات زیربنایی برسند 1700 واحد فاز 5 پردیس را تحویل می دهیم

وی ادامه داد: ساخت مسکن مهر در پردیس حدود 5 سال است در تله تزریق قطره چکانی منابع گیرکرده است و انبوه سازان به علت عدم پرداخت منابع از سوی شرکت عمران پردیس عملا در این پروژه زمین گیر شده اند.

رهبرگفت: میلیاردها تومان اعتبار و سرمایه انبوه سازان در مسکن مهر پردیس قرار دارد که برای ساخت آن سفارش ساخت انواع ماشین آلات داده اند با این وجود در صورتیکه شرکت عمران هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آن اقدام کند و تاسیسات زیربنایی آماده شوند ساخت واحدهای فاز 5 نهایتا تا پایان سال نهایی و آماده تحویل خواهد بود.

وی تاکید کرد: تحویل واحدها منوط تزریق منظم منابع مالی است و با پرداخت قطره چکانی سازندگان نمی توانند واحدها در تاریخ اعلام شده تحویل متقاضیان دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.