کد خبر: ۷۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۱۷طرح اشتغالزایی بااعتبار هفت میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد استان و اقشار نیازمند اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی افزود: 98 طرح با اعتبار یک میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان از محل منابع کمیته امداد و ۳۱۹ طرح با اعتبار پنج میلیارد و ۸۳۲ میلیون تومان از محل بانکی بوده است.

وی بیان داشت: ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی از محل منابع کمیته امداد و بانک‌ها یکی از اقدامات مهم در خصوص توانمندی مددجویان و خودکفایی آنان است.

محبی با بیان اینکه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اقدامات مؤثری در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت انجام داده است، اظهار کرد: از محل طرح‌های اجراشده در سال جاری برای ۸۳۴ نفر شغل ایجادشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.