کد خبر: ۷۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۱۷طرح اشتغالزایی بااعتبار هفت میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد استان و اقشار نیازمند اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی افزود: 98 طرح با اعتبار یک میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان از محل منابع کمیته امداد و ۳۱۹ طرح با اعتبار پنج میلیارد و ۸۳۲ میلیون تومان از محل بانکی بوده است.

وی بیان داشت: ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی از محل منابع کمیته امداد و بانک‌ها یکی از اقدامات مهم در خصوص توانمندی مددجویان و خودکفایی آنان است.

محبی با بیان اینکه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اقدامات مؤثری در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت انجام داده است، اظهار کرد: از محل طرح‌های اجراشده در سال جاری برای ۸۳۴ نفر شغل ایجادشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.