کد خبر: ۷۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۱۷طرح اشتغالزایی بااعتبار هفت میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد استان و اقشار نیازمند اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی افزود: 98 طرح با اعتبار یک میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان از محل منابع کمیته امداد و ۳۱۹ طرح با اعتبار پنج میلیارد و ۸۳۲ میلیون تومان از محل بانکی بوده است.

وی بیان داشت: ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی از محل منابع کمیته امداد و بانک‌ها یکی از اقدامات مهم در خصوص توانمندی مددجویان و خودکفایی آنان است.

محبی با بیان اینکه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اقدامات مؤثری در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت انجام داده است، اظهار کرد: از محل طرح‌های اجراشده در سال جاری برای ۸۳۴ نفر شغل ایجادشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.