کد خبر: ۷۸۲۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج:
مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت: بیش از پنج هزار شیر کاهنده فشار در یاسوج برای شهروندان توزیع شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قاسم قلندری افزود: این امر در راستای فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب و جلوگیری از اسراف این نعمت با ارزش انجام شد.

وی بیان داشت: طی ماه های آینده و طول فصل تابستان نیز توزیع شیرهای کاهنده مصرف آب و نیز بروشورهایی با موضوع روشهای مصرف بیهنه آب بین شهروندان یاسوجی توزیع خواهد شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش مصرف آب در فصول گرم سال شهروندان باید حداکثر دقت را در مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آب به کار گیرند چرا که آب شرب با صرف هزینه های بالا به دست مصرف کنندگان می‌رسد.

وی افزود: همچنین در راستای افزایش بهداشت در سطح شهر، بیش از سه کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب در ماه جاری شستشو شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.