کد خبر: ۷۸۰۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
بخشدار رحیم آباد رودسر:
بخشدار رحیم آباد رودسر با اشاره به قطع راه های ارتباطی مناطق سیل زده در منطقه اشکورات این شهرستان، گفت: این موضوع سبب کندی امدادرسانی به مناطق سیل زده شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور سعادت نژاد در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به سیلاب عصر جمعه و آسیب‌های وارد شده به مناطق اشکورات شهرستان رودسر بر اثر رانش زمین، اظهار کرد: رانش زمین در کاکرود موجب شده تا راه ارتباطی کاکرود با روستاهای پایین و بالا دست بخش رحیم‌آباد قطع شود.

وی با اشاره به مفقود شدن چهارتن براثر این حادثه، افزود: ستاد مدیریت بحران شهرستان و همچنین استان تمام تلاش خود را به کارگرفته تا اجساد مدفون‌ شده در لابه‌لای گل‌ و لای را پیدا کند.

بخشدار رحیم آباد رودسر با اشاره به قطع شدن مسیرهای ارتباطی با این منطقه، گفت: راه‌های ارتباطی روستاهای منطقه اشکورات قطع شده و تلاش می کنیم با بازگشایی راه روند خدمات‌رسانی با سرعت بیشتری انجام شود.

وی در ادامه با بیان اینکه با تلاش متولیان و نیروهای خدماتی آب و برق مناطق سیل زده وصل شده است، تصریح کرد: تمامی نیروهای امدادی ازجمله هلال‌احمر، ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در محل سیل‌زده حضور دارند و عملیات امدادرسانی با سرعت در حال پیشروی است.

سعادت نژاد همچنین یادآورشد: سیل و شدت آن موجب شده تا بخش وسیعی از روستاهای منطقه اشکورات در معرض رانش قرار گیرد که هشدارهای لازم به اهالی داده شده است.

وی با اشاره به تخریب پل روستای کاکرود، گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر پل ارتباطی روستا با روستاهای همجوار احداث و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

بخشدار رحیم آباد اظهار کرد: همه مسئولان در تلاش هستند تا روستا به آرامش خود برسد و خدمات عمرانی برای منطقه فراهم شده که این تنها با همکاری و اهتمام مردم میسر می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.