کد خبر: ۷۸۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد
پلیس راهور ناجا تهران بزرگ اعلام کرد: با شروع فصل تابستان و افزایش استفاده از اماکن تفریحی، پلیس طرح ترافیکی ویژه‌ را اجرایی می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد: با شروع فصل تابستان و برقراری شرایط مساعد آب‌وهوا، استفاده از اماکن تفریحی و سیاحتی شهر تهران افزایش می‌یابد.

بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در راستای روان سازی ترافیک و ایجاد بستری مطمئن جهت تردد شهروندان، در روز‌های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل اقدام به اجرای طرح ترافیکی می‌کند.

این اطلاعیه پلیس راهور تاکید دارد: مردم با عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کرده و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند. همچنین از حمل مسافر بیش از ظرفیت خودرو و موتورسیکلت، حمل غیرمجاز مسافر در قسمت بار وانت، سوار کردن اطفال در صندلی جلوی خودرو و سمت چپ راننده و همچنین قسمت جلوی موتورسیکلت و حمل حیوانات با خودرو خودداری و از انجام رفتار‌هایی که باعث حواس‌پرتی رانندگان می‌شود پرهیز کنند.

لازم است رانندگان نیز قبل از شروع سفر از سلامت خودروی خود مطمئن شده و در حین رانندگی نیز سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.