کد خبر: ۷۷۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
مراحل ضبط برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» تا رسیدن به نتیجه مطلوب همچنان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شبکه نسیم که در این چند سال با دو برنامه «خندوانه» و «دورهمی» مخاطبان خود را جذب کرده است، چند ماهی است درصدد ساخت برنامه «شبی با عبدی» است. برنامه ای که پیش از این با نام «عبدی شو» معرفی شده بود و ماه‌های گذشته آنونس آن روی آنتن شبکه نسیم رفت. اما هنوز خبری رسمی از پخش این برنامه وجود ندارد و خبرهای ضد و نقیضی در این چند روز از آن به گوش می رسد.

اما پیگیری های خبرنگار ما حکایت از این دارد، با توجه به اینکه شبکه نسیم درصدد آن است برنامه ای با کیفیت و استاندارد بالا روی آنتن ببرد، مراحل ضبط «شبی با عبدی» با دقت و وسواس بالایی پیش می رود. به همین دلیل ضبط این برنامه همچنان ادامه دارد تا مخاطبان در زمان پخش با اثری مطلوب روبرو شوند. البته باید گفت که هنوز نمی‌توان درباره پخش برنامه «شبی با عبدی» زمان دقیقی را مطرح کرد.

 گفتنی است؛ پیش از این محمد حسین لطیفی کارگردان این برنامه در گفتگو با خبرنگار ما از پخش «شبی با عبدی» پس از ماه مبارک رمضان خبر داد بود.

برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» جُنگ ترکیبی گفتگو محور است و تا امروز چهره های برجسته فرهنگی هنری مهمان این برنامه بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.