کد خبر: ۷۷۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
مراحل ضبط برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» تا رسیدن به نتیجه مطلوب همچنان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شبکه نسیم که در این چند سال با دو برنامه «خندوانه» و «دورهمی» مخاطبان خود را جذب کرده است، چند ماهی است درصدد ساخت برنامه «شبی با عبدی» است. برنامه ای که پیش از این با نام «عبدی شو» معرفی شده بود و ماه‌های گذشته آنونس آن روی آنتن شبکه نسیم رفت. اما هنوز خبری رسمی از پخش این برنامه وجود ندارد و خبرهای ضد و نقیضی در این چند روز از آن به گوش می رسد.

اما پیگیری های خبرنگار ما حکایت از این دارد، با توجه به اینکه شبکه نسیم درصدد آن است برنامه ای با کیفیت و استاندارد بالا روی آنتن ببرد، مراحل ضبط «شبی با عبدی» با دقت و وسواس بالایی پیش می رود. به همین دلیل ضبط این برنامه همچنان ادامه دارد تا مخاطبان در زمان پخش با اثری مطلوب روبرو شوند. البته باید گفت که هنوز نمی‌توان درباره پخش برنامه «شبی با عبدی» زمان دقیقی را مطرح کرد.

 گفتنی است؛ پیش از این محمد حسین لطیفی کارگردان این برنامه در گفتگو با خبرنگار ما از پخش «شبی با عبدی» پس از ماه مبارک رمضان خبر داد بود.

برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» جُنگ ترکیبی گفتگو محور است و تا امروز چهره های برجسته فرهنگی هنری مهمان این برنامه بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.