کد خبر: ۷۷۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 از آذین بندی و نورپردازی معابر، رفت و روب مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید فطر و رسیدگی به فضای سبز اطراف مساجد سطح این منطقه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر "بزرگ ترین عید مسلمین جهان" خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: این آذین بندی به همت اداره زیباسازی این معاونت و در راستای اجرای دستورالعمل های ابلاغی از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران در آستانه عید سعید فطر "بزرگ ترین عید مسلمین جهان" صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 آذین بندی های مناسبتی اعیاد خجسته را ضامن ایجاد شهری پویا و بانشاط دانست و افزود: درختان سطح منطقه21 با استفاده از ریسه های بارانی، میادین و محورهای اصلی سطح محلات 13گانه و ساختمان های ستادی این منطقه به وسیله ریسه های پارچه ای و نصب ریسه های RGB آذین بندی و زیباسازی شد.

زابلی در خاتمه یادآور شد: اعزام هفت دستگاه خودروی وانت ملودی، 14نفر کارگر، 14عدد مخزن آبی ویژه پسماند خشک، 35کیلوگرم کیسه آبی زیست تجزیه پذیر پسماند در محل های برگزاری نماز عید فطر در سطح نواحی سه گانه، جانمایی گلدان در مكان هاي برگزاري نماز جماعت، رسيدگي به فضاي سبز محوطه مساجد جهت برگزاري نماز، رسيدگي به وضعيت سرويس بهداشتي، آبخوري و وضوخانه مساجد، پاکسازی معابر، شستشوی محوطه و دیوار های اطراف مساجد، رفت و روب و نظافت انهار و کانیو های اطراف مساجد و ... جزء برنامه های اجرایی ادارات زیرمجموعه معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.