کد خبر: ۷۷۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 از آذین بندی و نورپردازی معابر، رفت و روب مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید فطر و رسیدگی به فضای سبز اطراف مساجد سطح این منطقه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر "بزرگ ترین عید مسلمین جهان" خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: این آذین بندی به همت اداره زیباسازی این معاونت و در راستای اجرای دستورالعمل های ابلاغی از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران در آستانه عید سعید فطر "بزرگ ترین عید مسلمین جهان" صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 آذین بندی های مناسبتی اعیاد خجسته را ضامن ایجاد شهری پویا و بانشاط دانست و افزود: درختان سطح منطقه21 با استفاده از ریسه های بارانی، میادین و محورهای اصلی سطح محلات 13گانه و ساختمان های ستادی این منطقه به وسیله ریسه های پارچه ای و نصب ریسه های RGB آذین بندی و زیباسازی شد.

زابلی در خاتمه یادآور شد: اعزام هفت دستگاه خودروی وانت ملودی، 14نفر کارگر، 14عدد مخزن آبی ویژه پسماند خشک، 35کیلوگرم کیسه آبی زیست تجزیه پذیر پسماند در محل های برگزاری نماز عید فطر در سطح نواحی سه گانه، جانمایی گلدان در مكان هاي برگزاري نماز جماعت، رسيدگي به فضاي سبز محوطه مساجد جهت برگزاري نماز، رسيدگي به وضعيت سرويس بهداشتي، آبخوري و وضوخانه مساجد، پاکسازی معابر، شستشوی محوطه و دیوار های اطراف مساجد، رفت و روب و نظافت انهار و کانیو های اطراف مساجد و ... جزء برنامه های اجرایی ادارات زیرمجموعه معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.