کد خبر: ۷۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا نژادبهرام با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح 354 محله تهران اظهار کرد: در این زمینه مدیریت شهری تاکید بر اجرای اینگونه برنامه‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بازی‌ها فوتبال جام جهانی 2018 فرصتی است که مدیریت شهری بنا دارد از آن به نحوه مطلوب استفاده کند و در این زمینه قرارست بازی‌های جام جهانی در بوستان‌ها 354 محله پخش شود.

نژادبهرام گفت: با توجه به پخش بازی‌ها فوتبال جام جهانی و تاکید مدیریت شهری بر پخش آن در سطح محلات، شهرداری تهران جلساتی را با پلیس در این خصوص برگزار کرده است و توافقات لازم صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به‌زودی در 354 محله‌ تهران تلویزیون‌‌های بزرگی نصب خواهد شد تا بازی های جام جهانی 2018 از این طریق برای شهروندان پخش شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.