کد خبر: ۷۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا نژادبهرام با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح 354 محله تهران اظهار کرد: در این زمینه مدیریت شهری تاکید بر اجرای اینگونه برنامه‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بازی‌ها فوتبال جام جهانی 2018 فرصتی است که مدیریت شهری بنا دارد از آن به نحوه مطلوب استفاده کند و در این زمینه قرارست بازی‌های جام جهانی در بوستان‌ها 354 محله پخش شود.

نژادبهرام گفت: با توجه به پخش بازی‌ها فوتبال جام جهانی و تاکید مدیریت شهری بر پخش آن در سطح محلات، شهرداری تهران جلساتی را با پلیس در این خصوص برگزار کرده است و توافقات لازم صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به‌زودی در 354 محله‌ تهران تلویزیون‌‌های بزرگی نصب خواهد شد تا بازی های جام جهانی 2018 از این طریق برای شهروندان پخش شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.