کد خبر: ۷۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا نژادبهرام با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح 354 محله تهران اظهار کرد: در این زمینه مدیریت شهری تاکید بر اجرای اینگونه برنامه‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بازی‌ها فوتبال جام جهانی 2018 فرصتی است که مدیریت شهری بنا دارد از آن به نحوه مطلوب استفاده کند و در این زمینه قرارست بازی‌های جام جهانی در بوستان‌ها 354 محله پخش شود.

نژادبهرام گفت: با توجه به پخش بازی‌ها فوتبال جام جهانی و تاکید مدیریت شهری بر پخش آن در سطح محلات، شهرداری تهران جلساتی را با پلیس در این خصوص برگزار کرده است و توافقات لازم صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به‌زودی در 354 محله‌ تهران تلویزیون‌‌های بزرگی نصب خواهد شد تا بازی های جام جهانی 2018 از این طریق برای شهروندان پخش شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.