کد خبر: ۷۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا نژادبهرام با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح 354 محله تهران اظهار کرد: در این زمینه مدیریت شهری تاکید بر اجرای اینگونه برنامه‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بازی‌ها فوتبال جام جهانی 2018 فرصتی است که مدیریت شهری بنا دارد از آن به نحوه مطلوب استفاده کند و در این زمینه قرارست بازی‌های جام جهانی در بوستان‌ها 354 محله پخش شود.

نژادبهرام گفت: با توجه به پخش بازی‌ها فوتبال جام جهانی و تاکید مدیریت شهری بر پخش آن در سطح محلات، شهرداری تهران جلساتی را با پلیس در این خصوص برگزار کرده است و توافقات لازم صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به‌زودی در 354 محله‌ تهران تلویزیون‌‌های بزرگی نصب خواهد شد تا بازی های جام جهانی 2018 از این طریق برای شهروندان پخش شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.