کد خبر: ۷۷۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
شهردار تهران
شهردار تهران با تاکید بر این موضوع که هیچ پروژه ای نباید در شهرداری تعطیل شود، گفت: اولویت ما در حوزه عمرانی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علی افشانی در مراسم تودیع پیروز حناچی و معارفه ایرج معزی به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفت: اولویت مدیریت شهری اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و کسب رضایت مردم است.

شهردار تهران با بیان اینکه این تصور را نداشته باشیم که تنها مدیران فنی متوجه تغییرات و روند یک پروژه هستند درحالی که مردم بهتر پیگیر هستند، گفت: مردم قبلاً روند ساخت پل‌ها و پروژه‌ها را دیدند و همه اینها شاخصی برای سنجش عملکرد مدیران از نگاه مردم است.

به گفته افشانی، مردم بین هیچ دوره مدیریتی تفاوتی قائل نیستند و معیار قضاوت خود را عملکرد مدیران قرار می‌دهند.

شهردار تهران بیان کرد:  پروژه‌ها نسبت به اعتبار بیشتر است و اولویت ما در حوزه عمرانی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است. وی تاکید کرد: هیچ پروژه‌ای نباید تعطیل شود مگر اینکه مشخص شود پروژه‌ای از اساس اشتباه تعریف شده بود.

افشانی با بیان اینکه ارتقا کیفیت زندگی مردم و ایجاد رضایتمندی برای شهروندی که این شاخص معیار من برای سنجش عملکرد مدیران است؛ گفت: با تمام جزئیات کار در تهران آشنا هستم، می‌دانم دقیقا اوضاع و احوال شهرداری با جزئیات چطور است، پس کاری کنیم که رضایت مردم حاصل شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دعوت شورای شهر تهران از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دعوت شورای شهر تهران از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

شورای اسلامی شهر تهران از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
بازآفرينى بافت هاى ناكارآمد شهرى از اولويت اصلى مديريت شهرى

بازآفرينى بافت هاى ناكارآمد شهرى از اولويت اصلى مديريت شهرى

شهردار تهران بر احياى بافت هاى فرسوده پايتخت تاكيد كرد و گفت: بازآفرينى بافت هاى ناكارآمد شهرى يكى از اولويت اصلى مديريت شهرى است.