کد خبر: ۷۷۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
شهردار تهران
شهردار تهران با تاکید بر این موضوع که هیچ پروژه ای نباید در شهرداری تعطیل شود، گفت: اولویت ما در حوزه عمرانی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علی افشانی در مراسم تودیع پیروز حناچی و معارفه ایرج معزی به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفت: اولویت مدیریت شهری اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و کسب رضایت مردم است.

شهردار تهران با بیان اینکه این تصور را نداشته باشیم که تنها مدیران فنی متوجه تغییرات و روند یک پروژه هستند درحالی که مردم بهتر پیگیر هستند، گفت: مردم قبلاً روند ساخت پل‌ها و پروژه‌ها را دیدند و همه اینها شاخصی برای سنجش عملکرد مدیران از نگاه مردم است.

به گفته افشانی، مردم بین هیچ دوره مدیریتی تفاوتی قائل نیستند و معیار قضاوت خود را عملکرد مدیران قرار می‌دهند.

شهردار تهران بیان کرد:  پروژه‌ها نسبت به اعتبار بیشتر است و اولویت ما در حوزه عمرانی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است. وی تاکید کرد: هیچ پروژه‌ای نباید تعطیل شود مگر اینکه مشخص شود پروژه‌ای از اساس اشتباه تعریف شده بود.

افشانی با بیان اینکه ارتقا کیفیت زندگی مردم و ایجاد رضایتمندی برای شهروندی که این شاخص معیار من برای سنجش عملکرد مدیران است؛ گفت: با تمام جزئیات کار در تهران آشنا هستم، می‌دانم دقیقا اوضاع و احوال شهرداری با جزئیات چطور است، پس کاری کنیم که رضایت مردم حاصل شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.