کد خبر: ۷۷۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
شهردار منطقه 5 خبر داد
منطقه 5 پایتخت آماده برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم روز عید سعید فطر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن اسدی شهردار منطقه با اشاره به این مطلب گفت: با توجه به حضور گسترده شهروندان در مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر مساجد سطح منطقه آماده می شوند.

اسدی گفت: هم زمان با برگزاری نماز عید، ایستگاه های فرهنگی و صلواتی با اهدای کارت های دعای قنوت نماز عید فطر ، برای ارائه خدمات به نمازگزاران، در اطراف مساجد مستقر هستند.

وی به مشارکت مدیران محله و خیرین، برای اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در سطح نواحی هفتگانه نیز اشاره کرد و افزود: به شکرانه یک ماه روزه داری و تعبد به درگاه پروردگار هم زمان با برگزاری جشن بزرگ مغفرت ، جشن های مردمی در 97مسجد سطح منطقه و 97 سرای محله برگزارمی شود.

به گفته شهردار منطقه برای انتقال نمازگزاران به محل برگزاری نماز جماعت عید فطر در مص ی تهران با هماهنگی اتوبوسرانی، وسیله تردد از میادین اصلی منطقه تدارک دیده شده است.

اسدی افزود: اکران تبلیغات محیطی، آذین بندی، رفت و روب، پاکسازی و زیباسازی، شست و شو و یروبی انهار، استقرار اکیپ های سیار و ثابت سد معبر و... از دیگر اقدامات شهرداری منطقه در معابر اصلی است که به منظور برقراری رفاه حال شهروندان انجام می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.