کد خبر: ۷۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۷
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی اعلام کرد
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال وقوع سیلاب و نیز آبگرفتگی معابر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی صابری در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: با تشدید بارشهای رگباری توام با رعد و برق به همراه تقویت سامانه های بارشی احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر در استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه از امروز چهارشنبه بارشها شدت بیشتری خواهد داشت افزود: بررسی آخرین نقشه‌های پیش یابی نشان دهنده تقویت تراز میانی جو از چهارشنبه در سطح استان است.

صابری ادامه داد: این سامانه سبب رخداد رگبار باران توام با رعد وبرق و وزش باد در مناطق شمالی و مرکزی استان خواهد شد و با توجه به شدت و ماهیت بارش‌های رگباری احتمال آب گرفتگی رگباری معابر شهری و رخداد سیلاب در مناطق یاد شده وجود دارد.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هم شرایط برای رخداد رگبار و رعدوبرق به ویژه در نیمه شمالی استان فراهم است و از فردا بر شدت و گستره بارش‌ها افزوده می‌شود.

صابری اضافه کرد: بعد از ظهر فردا با تقویت سامانه بارشی به ویژه در نیمه شمالی استان شاهد بارش شدید باران و تگرگ خواهیم بود و احتمال سیلاب در این مناطق وجود دارد.

وی گفت: بارندگی در ۲۴ گذشته در ارومیه ۰.۱، سلماس ۱۱.۶، ماکو ۳.۴، پلدشت ۱.۶، خوی ۱.۴، چایپاره ۱.۲ و شوط ۰.۵ گزارش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.