کد خبر: ۷۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۷
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی اعلام کرد
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال وقوع سیلاب و نیز آبگرفتگی معابر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی صابری در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: با تشدید بارشهای رگباری توام با رعد و برق به همراه تقویت سامانه های بارشی احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر در استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه از امروز چهارشنبه بارشها شدت بیشتری خواهد داشت افزود: بررسی آخرین نقشه‌های پیش یابی نشان دهنده تقویت تراز میانی جو از چهارشنبه در سطح استان است.

صابری ادامه داد: این سامانه سبب رخداد رگبار باران توام با رعد وبرق و وزش باد در مناطق شمالی و مرکزی استان خواهد شد و با توجه به شدت و ماهیت بارش‌های رگباری احتمال آب گرفتگی رگباری معابر شهری و رخداد سیلاب در مناطق یاد شده وجود دارد.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هم شرایط برای رخداد رگبار و رعدوبرق به ویژه در نیمه شمالی استان فراهم است و از فردا بر شدت و گستره بارش‌ها افزوده می‌شود.

صابری اضافه کرد: بعد از ظهر فردا با تقویت سامانه بارشی به ویژه در نیمه شمالی استان شاهد بارش شدید باران و تگرگ خواهیم بود و احتمال سیلاب در این مناطق وجود دارد.

وی گفت: بارندگی در ۲۴ گذشته در ارومیه ۰.۱، سلماس ۱۱.۶، ماکو ۳.۴، پلدشت ۱.۶، خوی ۱.۴، چایپاره ۱.۲ و شوط ۰.۵ گزارش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.