کد خبر: ۷۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵
رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد
رئیس پلیس راه استان ایلام از برخورد با ۲۰۰ راننده متخلف در ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگاران از اجرای طرح سه روزه کنترل و برخورد با رانندگان متخلف ناوگان عمومی مسافربری از ابتدای روز شنبه تا پایان روز  دوشنبه هفته جاری خبر داد.

وی گفت: با توجه به نزدیک بودن شروع سفرهای تابستانی و افزایش تقاضای سفرها در این روزها و استفاده هموطنان عزیز از ناوگان عمومی مسافربری جهت جابه جایی، پلیس راه استان ایلام جهت افزایش ارتقای ایمنی این دسته از وسایل نقلیه و آسودگی سفر مسافران نسبت به تشدید اقدامات کنترلی ناوگان عمومی مسافربری و برخورد با رانندگان متخلف در طول اجرای طرح اقدام کرد.

وی تصریح کرد: در طول مدت اجرای این طرح، حدود ۲۰۰ دستگاه وسیله نقلیه مسافربری به دلیل ارتکاب تخلفات رانندگی توسط ماموران پلیس راه، اعمال قانون شدند.

سرهنگ همتی زاده در پایان به مسافرین توصیه کرد: در صورت ارتکاب تخلفات حادثه ساز(سبقت-سرعت-انحراف به چپ-استفاده از تلفن همراه و...) و همچنین خوردن و آشامیدن توسط رانندگان وسایل نقلیه مسافربری مراتب از طریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰ به پلیس راههای مسیر اعلام تا ماموران پلیس راه با رانندگان متخلف برخورد کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.