کد خبر: ۷۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز خبر داد
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز از برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه برق در این شهر خبر داد و گفت: برق تعدادی از منازل نیز قطع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا شکرخدایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: دقایقی قبل بر اثر برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه خط دو مداره در یکی از مناطق اهواز که تغذیه کننده برق منازل دو هزار واحدی نفت و ۳۰۰ دستگاه و فولاد هست، منجر به سقوط هر دو پایه شد.

وی با اشاره به زمان بر بودن جانمایی پایه های برق جدید افزود: برای اینکه مردم در کمترین زمان ممکن شاهد قطعی برق باشند، گروه ها وارد عمل شده و در حال انتقال برق هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز تأکید کرد: ضرورت دارد که جریان برق منطقه کوی بعثت خیابان آیت برای انجام این عملیات انتقالی قطع شود.

شکرخدایی بیان کرد: نیروهای عملیاتی تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با توجه به گرمای بیش از حد هوا در کمترین زمان ممکن مردم منطقه را برق دار کنند.

 شنیده ها حاکی از این است که بیل مکانیکی متعلق به شهرداری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.