کد خبر: ۷۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز خبر داد
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز از برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه برق در این شهر خبر داد و گفت: برق تعدادی از منازل نیز قطع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا شکرخدایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: دقایقی قبل بر اثر برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه خط دو مداره در یکی از مناطق اهواز که تغذیه کننده برق منازل دو هزار واحدی نفت و ۳۰۰ دستگاه و فولاد هست، منجر به سقوط هر دو پایه شد.

وی با اشاره به زمان بر بودن جانمایی پایه های برق جدید افزود: برای اینکه مردم در کمترین زمان ممکن شاهد قطعی برق باشند، گروه ها وارد عمل شده و در حال انتقال برق هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز تأکید کرد: ضرورت دارد که جریان برق منطقه کوی بعثت خیابان آیت برای انجام این عملیات انتقالی قطع شود.

شکرخدایی بیان کرد: نیروهای عملیاتی تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با توجه به گرمای بیش از حد هوا در کمترین زمان ممکن مردم منطقه را برق دار کنند.

 شنیده ها حاکی از این است که بیل مکانیکی متعلق به شهرداری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.