کد خبر: ۷۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز خبر داد
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز از برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه برق در این شهر خبر داد و گفت: برق تعدادی از منازل نیز قطع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا شکرخدایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: دقایقی قبل بر اثر برخورد یک بیل مکانیکی با دو پایه خط دو مداره در یکی از مناطق اهواز که تغذیه کننده برق منازل دو هزار واحدی نفت و ۳۰۰ دستگاه و فولاد هست، منجر به سقوط هر دو پایه شد.

وی با اشاره به زمان بر بودن جانمایی پایه های برق جدید افزود: برای اینکه مردم در کمترین زمان ممکن شاهد قطعی برق باشند، گروه ها وارد عمل شده و در حال انتقال برق هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز تأکید کرد: ضرورت دارد که جریان برق منطقه کوی بعثت خیابان آیت برای انجام این عملیات انتقالی قطع شود.

شکرخدایی بیان کرد: نیروهای عملیاتی تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با توجه به گرمای بیش از حد هوا در کمترین زمان ممکن مردم منطقه را برق دار کنند.

 شنیده ها حاکی از این است که بیل مکانیکی متعلق به شهرداری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.