کد خبر: ۷۷۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۳
عضو شورای اسلامی شهر زنجان:
عضو شورای اسلامی شهر زنجان تاکید کرد: امروز یکی از دغدغه‌های حوزه شهری، تجهیز نبودن پارک‌های محلی به وسایل بازی کودکان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا حمیدی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه متاسفانه اغلب پارک‌های زنجان آن‌طور که باید از کارکرد اجتماعی خود به دور هستند، افزود: اگر پارک‌ها کارکرد اجتماعی خود را از دست بدهند، عملا وجود آن‌ها و هزینه‌ای که برای ایجاد این فضا در شهر صورت می‌گیرد، بی‌نتیجه بوده و هدررفت هزینه تلقی می‌شود.

وی با یادآوری اینکه امروزه پارک‌های محلی که از اهمیت خاصی برخوردارند، از داشتن فضای بازی کودکان محروم‌اند که این مهم باید در اولویت نسبت به پارک‌های منطقه‌ای و ناحیه‌ای باشد، ادامه داد: همه این مسائل باید منتج به این شود که پارک‌ها کارکرد اجتماعی خود را از دست ندهند، به همین خاطر نباید در رسیدگی به این مسائل کوتاهی صورت گیرد.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه با بیان اینکه اقداماتی که در سطح شهر صورت می‌گیرد باید علاوه بر کم‌هزینه بودن، به مناسب‌سازی فضای شهری نیز کمک کند، اظهار کرد: یکی از این مسائل، بحث جدول‌گذاری است که شاید در وهله اول مقوله ساده‌ای به نظر برسد، اما فاصله زیاد جدول‌گذاری با کف خیابان، جدا از کاهش استحکام جداول، نه تنها به مناسب‌سازی فضای شهر کمک نمی‌کند، بلکه باعث افزایش هزینه‌ها نیز خواهد شد.

حمیدی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه پل گلشهر کاظمیه زنجان، این اقدام مجموعه شهرداری را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوعی که در خصوص این پروژه مطرح شد، بحث اتمام آن طبق زمان‌بندی اعلام شده بود که در حال حاضر نیز شاهد اجرای این پروژه و طی کردن روندی که از آن انتظار داشتیم، هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.