کد خبر: ۷۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۰
شهردار زنجان:
شهردار زنجان مدعی شد که پروژه پیاده‌راه در نیمه تیرماه اجرایی می شود و سبزه‌میدان نیز تا به امروز روند مطلوبی داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسیح‌الله معصومی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه پروژه پل گلشهر کاظمیه، یکی از مطالبات جدی مردم زنجان بوده و در خصوص اجرای این پروژه، نیازسنجی‌های لازم به عمل آمده است، افزود: علی‌رغم طولانی شدن روند اخذ مجوز این پروژه، پیشرفتی که تا به امروز مدنظر بود، محقق شده و عملیات اجرایی آن با قوت ادامه دارد.

وی با یادآوری اینکه بازدیدهای هفتگی از پروژه پل گلشهر کاظمیه صورت می‌گیرد تا طبق برنامه‌ زمان‌بندی شده، شاهد اجرای آن باشیم، تصریح کرد: بی‌شک همراهی مردم در همه زمینه‌ها باعث خواهد شد تا پروژه‌هایی که شهرداری برای ارائه خدمات بهتر به مردم به مرحله اجرا می‌گذارد، با سرعت بیشتری انجام گرفته و مردم بتوانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه روندی که امروز شهرداری در اجرای پروژه‌های خود در پیش گرفته، با روندی که در گذشته مرسوم بود، کاملا متفاوت بوده و مردم این مهم را در پروژه‌های مختلف از جمله سبزه‌میدان و پیاده‌راه شاهد هستند، ادامه داد: پروژه سبزه‌میدان و پیاده‌راه، دو پروژه‌ مدنظر شهرداری در برهه کنونی هستند که پروژه پیاده‌راه در نیمه تیرماه اجرایی و سبزه‌میدان نیز تا به امروز روند مطلوبی داشته است.

معصومی در ادامه به فعالیت‌ها و عملکرد شهرداری زنجان در حوزه آسفالت‌ریزی اشاره کرد و با یادآوری اینکه با توجه به تامین قیر برای یک سال آینده و نیز افزایش ۹۰ درصدی تولید آسفالت، هیچ مشکلی در زمینه افزایش قیمت در این بخش نخواهیم داشت، اظهار کرد: نکته حائز اهمیت در اجرای پروژه‌ها این است که در سال‌های گذشته قراردادهای کوچک در مناطق اجرا و با حجم بالای پیمانکاران مواجه بودیم ولی امروز به‌دنبال تجمیع کارها هستیم که ثمرات آن را در سال‌های آینده خواهیم دید.

شهردار زنجان همچنین با یادآوری اینکه ایجاد بازار خودرو، یکی از برنامه‌های شهرداری برای کاستن از حجم ترافیک خیابان جاوید است، خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای اساسی شهرداری در برهه کنونی، تغییر نگرش نسبت به توسعه عمران‌شهری است، لذا معتقدیم باید میزان تغییرات و به‌روزآوری در شهرداری سرعت بگیرد که خوشبختانه هم‌اکنون در این مسیر قرار داریم.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

تقویت سواد رسانه‌ای لازمه فرهنگسازی و حمایت از کالاهای داخلی

یک پژوهشگر اقتصادی شهری با اشاره به اینکه با فقر رسانه‌ای در جامعه روبه‌رو هستیم، لازمه فرهنگ سازی برای مصرف کالای داخلی را تقویت سواد رسانه ای دانست.
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.