کد خبر: ۷۷۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: انتظار اعضای شورای اسلامی شهر زنجان، تسریع در اجرای پروژه‌ها است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود مرادخانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه یکی از انتظارات به‌جای اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار زنجان، تسریع در روند اجرای پروژه‌هایی است که هم‌اکنون در سطح شهر شاهد مراحل اجرایی آن هستیم، افزود: این خواسته منطبق با خواسته‌های شهروندان است؛ چرا که این حق شهروندان است که از خدمات شهرداری بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این، یکی دیگر از انتظارات اعضای شورای اسلامی شهر از مجموعه شهرداری زنجان، بحث اولویت قرار دادن اخلاق‌مداری در امور است، ادامه داد: متاسفانه در برخی از مواقع شاهد رفتارهای نه چندان مناسب و مطلوب از سوی برخی از کارشناسان حوزه شهرسازی با شهروندان هستیم، این در حالی است که مردم، مخاطبان اصلی این مجموعه بوده و عملکرد شهرداری را در همه زمینه‌ها رصد می‌کنند.

مرادخانی با یادآوری اینکه بی‌تردید کمبود کارشناس در حوزه شهرسازی را باید یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های جدی مجموعه شهرداری زنجان دانست، اظهار کرد: آنچه که شهروندان از مجموعه شهرداری در حوزه شهرسازی انتظار دارند، اهتمام جدی به اتمام پروژه‌هایی است که برای آن‌ها برنامه زمان‌بندی تعریف شده است، لذا انتظار داریم شهرداری زنجان در این زمینه تذکرات لازم را به حوزه مربوطه ابلاغ کند.

این عضو شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه با اشاره به دغدغه‌هایی که در حوزه‌های مختلف مجموعه شهری زنجان وجود دارد، حل مشکل ترافیک تقاطع خیابان شیخ فضل‌الله نوری در انتهای خیابان جمهوری را در گرو تملک چند پلاک باقی‌مانده دانست و یادآور شد: علاوه بر این، بحث عدم تعریض مغازه‌ها در بخشی از خیابان ۱۷ شهریور نیز باعث به‌وجود آمدن مشکلاتی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.