کد خبر: ۷۷۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: انتظار اعضای شورای اسلامی شهر زنجان، تسریع در اجرای پروژه‌ها است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود مرادخانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه یکی از انتظارات به‌جای اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار زنجان، تسریع در روند اجرای پروژه‌هایی است که هم‌اکنون در سطح شهر شاهد مراحل اجرایی آن هستیم، افزود: این خواسته منطبق با خواسته‌های شهروندان است؛ چرا که این حق شهروندان است که از خدمات شهرداری بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این، یکی دیگر از انتظارات اعضای شورای اسلامی شهر از مجموعه شهرداری زنجان، بحث اولویت قرار دادن اخلاق‌مداری در امور است، ادامه داد: متاسفانه در برخی از مواقع شاهد رفتارهای نه چندان مناسب و مطلوب از سوی برخی از کارشناسان حوزه شهرسازی با شهروندان هستیم، این در حالی است که مردم، مخاطبان اصلی این مجموعه بوده و عملکرد شهرداری را در همه زمینه‌ها رصد می‌کنند.

مرادخانی با یادآوری اینکه بی‌تردید کمبود کارشناس در حوزه شهرسازی را باید یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های جدی مجموعه شهرداری زنجان دانست، اظهار کرد: آنچه که شهروندان از مجموعه شهرداری در حوزه شهرسازی انتظار دارند، اهتمام جدی به اتمام پروژه‌هایی است که برای آن‌ها برنامه زمان‌بندی تعریف شده است، لذا انتظار داریم شهرداری زنجان در این زمینه تذکرات لازم را به حوزه مربوطه ابلاغ کند.

این عضو شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه با اشاره به دغدغه‌هایی که در حوزه‌های مختلف مجموعه شهری زنجان وجود دارد، حل مشکل ترافیک تقاطع خیابان شیخ فضل‌الله نوری در انتهای خیابان جمهوری را در گرو تملک چند پلاک باقی‌مانده دانست و یادآور شد: علاوه بر این، بحث عدم تعریض مغازه‌ها در بخشی از خیابان ۱۷ شهریور نیز باعث به‌وجود آمدن مشکلاتی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.