کد خبر: ۷۷۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۵
فرمانده انتظامی ملایر:
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از وقوع ۲ تصادف و جان باختن ۲ نفر به علت بی توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ داود علی بخشی در گفتگو با خبرنگاران گفت: طی ۷۲ ساعت گذشته ۲ فقره تصادف فوتی در محورهای مواصلاتی برون شهری شهرستان ملایر به وقوع پیوسته که در پی این دو حادثه یک نفر عابر پیاده و یک نفر راننده خودروی سواری جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در تصادف نخست، دو خودروی سواری پراید و پژو و یک دستگاه کامیون با یکدیگر برخورد که راننده پراید در دم فوت و در تصادف دوم نیز راننده خودروی سواری با یک عابر پیاده ۶۵ ساله برخورد، عابر پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ علی بخشی بیان کرد: علت تصادف اول بی توجهی راننده سواری و تجاوز به چپ و بی احتیاطی از جانب راننده پژو به علت عدم رعایت فاصله طولی و تصادف دوم به علت عدم توجه به جلو  و سهل انگاری در حین رانندگی تشخیص داده شده است.

رئیس پلیس ملایر گفت: پیشگیری از وقوع هر گونه تصادف با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی میسر خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از دستگیری ۴ سارق در نتیجه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود علی بخشی گفت: در راستای افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و مبارزه با سارقان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در چند مرحله در سطح شهرستان ملایر اجرا و در همین راستا ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترلی، ۶ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.

سرهنگ علی بخشی بیان کرد: در ماموریت دیگری سارق کابل های انبار، موتور برق و ترانس نیز شناسایی و دستگیر که متهم در تحقیقات صورت گرفته و بازجویی های تخصصی به ۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی عنوان  کرد: در ادامه این طرح، ماموران ۳ نفر سارق لوازم و قطعات داخل خودرو را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر که نامبردگان در تحقیقات فنی پلیس به ۶ فقره سرقت اعتراف کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.