کد خبر: ۷۷۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری ۱۸ طرح پاک سازی در مناطق آلوده به مواد مخدر چهارمحال و بختیاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس غلامزاده در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری ۱۸ طرح پاک سازی در مناطق آلوده  به مواد مخدر چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ قاچاقچی وتوزیع کننده مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند.

وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنن ۱۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی در چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: کشف مواد مخدر صنعتی در این استان بیش از ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

۸۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان چهارمحال و بختیاری کشف شده است

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ۸۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان چهارمحال و بختیاری کشف شده است که بیشترین میزان مواد مخدر در محور های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

وی بیان کرد: ۲۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مناطق آلوده چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر  نیازمند همکاری و مشارکت سیار دستگاها و مردم است، بیان کرد:  برگزاری برنامه های فرهنگی و آشنایی مردم با زیان های مصرف مواد مخدر نقش مهمی از گسترش اعتیاد در جامعه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.