کد خبر: ۷۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از خنک شدن هوای استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان صاف تا قسمتی ابری بوده و دربعد ازظهر همراه با رگبار ورعد وبرق خواهدبود.

وی همچنین از نزول باران در استان  زنجان خبر داد و اظهار کرد: در این راستا با بارش باران شاهد وقوع رعد و برق در استان خواهیم بود که لازم است شهروندان در بلندی ها و فضای باز تردد نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: در برخی مناطق  استان زنجان که بارش باران داریم در همین میان احتمال سیل زدگی معابر و مسیل ها وجود دارد که به شهروندان توصیه می شود در کنار رودخانه ها تردد نکنند.

یاغموری همچنین  به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: دمای هوای استان روند کاهش داشته و هوا خنک می شود.

وی به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: دمای فعلی شهرزنجان ۱۷ درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته هوا خنک تر شده است.


برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.