کد خبر: ۷۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان:
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز هشت خرده فروش اصلی مواد مخدر در شهرستان ایوان دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ  سعید عالی پور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا و این سوداگران مرگ دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان از خرده فروشان اصلی مواد مخدر بوده که در هفت عملیات موفق پلیسی توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، کلانتری مرکز و انتظامی بخش زرنه دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنها کشف شد.

عالی پور تأکید کرد: این طرح ها در آینده نیز ادامه دارد و با سوداگران مرگ و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی می گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ازشهروندان خواست: در اجرای این طرحها پلیس را با گزارش اخبار در زمینه تهیه ، توزیع و فروش مواد مخدر به تلفن ۱۱۰ یاری کنند.

سرهنگ عالی پور در پایان گفت : متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.