کد خبر: ۷۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان:
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز هشت خرده فروش اصلی مواد مخدر در شهرستان ایوان دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ  سعید عالی پور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا و این سوداگران مرگ دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان از خرده فروشان اصلی مواد مخدر بوده که در هفت عملیات موفق پلیسی توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، کلانتری مرکز و انتظامی بخش زرنه دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنها کشف شد.

عالی پور تأکید کرد: این طرح ها در آینده نیز ادامه دارد و با سوداگران مرگ و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی می گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ازشهروندان خواست: در اجرای این طرحها پلیس را با گزارش اخبار در زمینه تهیه ، توزیع و فروش مواد مخدر به تلفن ۱۱۰ یاری کنند.

سرهنگ عالی پور در پایان گفت : متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.