کد خبر: ۷۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان:
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز هشت خرده فروش اصلی مواد مخدر در شهرستان ایوان دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ  سعید عالی پور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا و این سوداگران مرگ دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان از خرده فروشان اصلی مواد مخدر بوده که در هفت عملیات موفق پلیسی توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، کلانتری مرکز و انتظامی بخش زرنه دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنها کشف شد.

عالی پور تأکید کرد: این طرح ها در آینده نیز ادامه دارد و با سوداگران مرگ و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی می گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ازشهروندان خواست: در اجرای این طرحها پلیس را با گزارش اخبار در زمینه تهیه ، توزیع و فروش مواد مخدر به تلفن ۱۱۰ یاری کنند.

سرهنگ عالی پور در پایان گفت : متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.